Dr. Bronner's Magic Bar Soap Almond, 140 g

Nježno čisti i pruža osjećaj topline i ugode

€ 7,09

(€ 50,64 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 140 g

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 59,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože i kose
  • blago i nježno pjeni
  • s prekrasnom aromom marcipana
  • napravljeno s bio biljnim uljima

Često naručeno zajedno sa Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Almond, 140 g € 7,09 (€ 50,64 / kg)
Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml € 6,69 (€ 111,50 / l)
Ukupna cijena: € 13,78
Opis

Magic Bar Soap Almond kombinira nježnu njegu tijela s iznenađujućim mirisom. Njegova formula, napravljena od organskog ulja kokosa, masline, palme, konoplje i jojobe, nježno čisti kožu, dok prirodna aroma badema dodaje toplu, začinjeno-svježu notu - poput fino uravnoteženog marcipana bez teške slatkoće.

Primjena: Nježno zapjenite s malo vode i ravnomjerno rasporedite po koži.

Br. proiz. XDK-DRBE-OBAL05-EUR
Sadržaj: 140 g
EAN: 018787231005
Marke: Dr. Bronner's
Vrste proizvoda: Sapuni u kocki, Osobna njega & higijena
Miris: Badem
Značajke: Vegan, Bez plastike
Tekstura: Čvrsto
Certifikati: BDIH, NaTrue, Vegan Society
Upute o skladištenju: Čuvati na hladnom i suhom mjestu zaštićenom od svjetlosti, Zaštititi od vlage
Svojstvo proizvoda: Bez genetskog inženjeringa, Bez plastike, Vegansko
Sastojci (INCI)

Sodium Cocoate (Coconut Oil)[1], Sodium Palmate[1], Aqua, Glycerin[2], Sodium Olivate[1], Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil[3], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Wax[2], Natural Fragrance (Parfum), Maris Sal, Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Benzaldehyde, Benzyl Alcohol, Limonene

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja, Fair Trade certificirano i Regenerative Organic Certified®
  2. iz kontroliranog biološkog uzgoja
  3. iz kontroliranog biološkog uzgoja i Regenerative Organic Certified®
O čvrstim sapunima
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Dr. Bronner's Magic Bar Soap Almond

1 recenzija kupaca u drugim jezicima

5,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
1 (100%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

1 ocjena

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder