Ekološka sredstva za čišćenje

Ekološka sredstva za čišćenje cijelog kućanstva

Tražiš višenamjensko sredstvo za čišćenje ili posebno biološko sredstvo za čišćenje kupaonice, WC-a ili kuhinje? Onda si na pravom mjestu! Ovdje možeš pronaći razne proizvode za uklanjanje kamenca kao i sredstva za čišćenje podova i raznih površina. Biraj iz široke ponude međunarodnih marki i uvjeri se sam/a!

Kupovina po kategorijama

Filtriranje i sortiranje

Cijene Highlights Vrsta rublja Marke Značajke Certifikati Primjena Učinak čišćenja
Filteri

Čišćenje: 1 - 30 od 439 proizvoda

Sonett Sredstvo za dezinfekciju površina

Sonett Sredstvo za dezinfekciju površina, 1 l

  • za kuhinju i sanitarne prostore
  • otopina spremna za uporabu
  • suši se bez ostataka
€ 9,49 (€ 9,49 / l)

Dostava do 07. listopada

Sonett Sredstvo za čišćenje kupaonice

Sonett Sredstvo za čišćenje kupaonice, 1 l

  • uklanja kamenac, vodene mrlje i ostatke sapuna
  • 100% biorazgradivo
  • neutralnog mirisa i vegansko
€ 5,59 (€ 5,59 / l)

Dostava do 07. listopada

Sonett Sredstvo za čišćenje stakla

Sonett Sredstvo za čišćenje stakla, 1 l

  • s eteričnim uljima
  • 100% biorazgradivo
  • čisti staklene i plastične površine
€ 5,59 (€ 5,59 / l)

Dostava do 07. listopada

Sredstvo za čišćenje kuhinje - Klementina

Method Sredstvo za čišćenje kuhinje -​ Klementina, 828 ml

  • vrlo učinkovito
  • biorazgradivo
  • sastojci na biljnoj bazi
€ 5,59 (€ 6,75 / l)

Dostava do 07. listopada

Sonett Univerzalno sredstvo za čišćenje

Sonett Univerzalno sredstvo za čišćenje, 1 l

  • s uljem naranče i limunske trave
  • 100% biorazgradivo
  • koža ga dobro podnosi
€ 5,29 (€ 5,29 / l)

Dostava do 07. listopada

Method Univerzalno sredstvo za čišćenje

Method Univerzalno sredstvo za čišćenje, Pink Grapefruit (828 ml)

  • učinkovito čisti
  • biorazgradiva formula
  • boca izrađena od 100% reciklirane plastike
€ 5,59 (€ 6,75 / l)

Dostava do 07. listopada

Sredstvo za čišćenje kupaonice - Eukaliptus i menta

Method Sredstvo za čišćenje kupaonice -​ Eukaliptus i menta, 828 ml

  • učinkovito protiv ostataka kamenca i sapuna
  • formula na biljnoj bazi
  • biorazgradivo
€ 5,59 (€ 6,75 / l)

Dostava do 07. listopada

Sonett Snažno sredstvo za čišćenje - naranča

Sonett Snažno sredstvo za čišćenje -​ naranča, 0.5 l (500 ml)

  • snažno sredstvo za čišćenje
  • s uljem naranče iz organskog uzgoja
  • koža ga vrlo dobro podnosi
€ 4,29 (€ 8,58 / l)

Dostava do 07. listopada

Ecover Sredstvo za čišćenje kupaonice

Ecover Sredstvo za čišćenje kupaonice, 500 ml

  • snažan učinak
  • protiv ostataka sapuna i prljavštine
  • za kromirana mjesta
€ 4,89 (€ 9,78 / l)

Dostava do 07. listopada

Almawin Čistač perilice posuđa i perilice rublja

Almawin Čistač perilice posuđa i perilice rublja, 200 g

  • Paket sadrži 2 vrećice
  • Prirodni koncentrat
  • Vrlo lako biorazgradiv
€ 4,89 (€ 24,45 / kg)

Dostava do 07. listopada

Sonett Sredstvo za otapanje kamenca

Sonett Sredstvo za otapanje kamenca, 1 l

  • neutralnog mirisa
  • 100% biorazgradivo
  • uklanja naslage kamenca
€ 4,99 (€ 4,99 / l)

Dostava do 07. listopada

Ecover Jako sredstvo za čišćenje WC-a

Ecover Jako sredstvo za čišćenje WC-​a, 750 ml

  • osvježavajućeg mirisa limuna i naranče
  • sastojci na bazi biljaka i minerala
  • posebno jaka formula
€ 4,79 (€ 6,39 / l)

Dostava do 07. listopada

Attitude Sredstvo za čišćenje kuhinjskih površina

Attitude Sredstvo za čišćenje kuhinjskih površina, 800 ml

  • hipoalergeno
  • ekološki proizvedeno
  • bez testiranja na životinjama i 100% vegansko
€ 5,89 (€ 7,36 / l)

Dostava do 07. listopada

Sredstvo za čišćenje kuhinje - za štednjak i pećnicu

Ecover Sredstvo za čišćenje kuhinje -​ za štednjak i pećnicu, 500 ml

  • s organskim tenzidima
  • otapa tvrdokornu prljavštinu i masnoću
  • sastojci na biljnoj bazi
€ 4,89 (€ 9,78 / l)

Dostava do 07. listopada

Almawin Sredstvo za čišćenje s uljem naranče

Almawin Sredstvo za čišćenje s uljem naranče, 500 ml

  • dermatološki ispitano
  • organski sastojci
  • voćni, svježi miris
€ 15,69 (€ 31,38 / l)

Dostava do 07. listopada

Krpa za posuđe s mikrovlaknima (set od 2 komada)

Brabantia Krpa za posuđe s mikrovlaknima (set od 2 komada), Jade Green

  • veličina: 30 x 30 x 0,5 cm
  • izuzetno upijajuće
  • pogodno za čišćenje samo s vodom
€ 3,39

Dostava do 07. listopada

Sonett Sredstvo za njegu podova

Sonett Sredstvo za njegu podova, 0,50 l

  • štiti s prirodnim filmom od voska
  • bez stvaranja slojeva
  • u potpunosti biorazgradivo
€ 11,19 (€ 22,38 / l)

Dostava do 07. listopada

Sredstvo za čišćenje WC-a,cedar-citronela

Sonett Sredstvo za čišćenje WC-​a,cedar-​citronela, 750 ml

  • biljno, bez petrokemijskih sastojaka
  • s eteričnim uljem cedra
  • 100% biorazgradivo
€ 3,99 (€ 5,32 / l)

Dostava do 07. listopada

Sodasan Sredstvo za dezinfekciju površina

Sodasan Sredstvo za dezinfekciju površina, 500 ml

  • za neosjetljive površine
  • praktičan format spreja
  • bez mirisa
€ 7,49 (€ 14,98 / l)

Dostava do 07. listopada

Univerzalno sredstvo za čišćenje Sensitiv

Sonett Univerzalno sredstvo za čišćenje Sensitiv, 0.5 l (500 ml)

  • neutralnog mirisa
  • koncentrirano i vrlo izdašno
  • vrlo dobra podnošljivost za kožu
€ 3,99 (€ 7,98 / l)

Dostava do 07. listopada

Greenatural Limunska kiselina

Greenatural Limunska kiselina, 500 g

  • višestruka namjena, univerzalno
  • prirodni omekšivač
  • snažno protiv kamenca
€ 7,59 (€ 15,18 / kg)

Dostava do 07. listopada

Attitude Furry Friends eliminator mirisa

Attitude Furry Friends eliminator mirisa, 227 g

  • nježna aroma lavande
  • idealno za sobe do 37m2
  • djeluje do 6 tjedana
€ 8,19 (€ 36,08 / kg)

Dostava do 07. listopada

Sredstvo za čišćenje WC-a - svježina Atlantika

Ecover Sredstvo za čišćenje WC-​a -​ svježina Atlantika, 750 ml

  • s prirodnom snagom limunske kiseline
  • osvježavajući miris na biljnoj bazi
  • potpuno biorazgradivo
€ 3,69 (€ 4,92 / l)

Dostava do 07. listopada

Biolu Limunska kiselina u prahu

Biolu Limunska kiselina u prahu, 1 kg

  • svestrana uporaba
  • bez fosfata i bojila
  • potpuno biorazgradivo
€ 11,29 (€ 11,29 / kg)

Dostava do 07. listopada

Frosch Sredstvo za čišćenje WC-a s limunom

Frosch Sredstvo za čišćenje WC-​a s limunom, 750 ml

  • svježi miris limuna
  • protiv kamenca
  • bez štetnih kemikalija
€ 3,79 (€ 5,05 / l)

Dostava do 07. listopada

Sredstvo za čišćenje površina u kupaonici

Attitude Sredstvo za čišćenje površina u kupaonici, 800 ml

  • višestruka primjena
  • bez klora
  • ekološki razgradivo
€ 5,89 (€ 7,36 / l)

Dostava do 07. listopada

Sonett Odvodna slavina za kanistere, 5 i 10 L

Sonett Odvodna slavina za kanistere, 5 i 10 L

  • za doziranje iz velikih sonett posuda
  • idealno za tekuće proizvode
€ 4,79

Dostava do 07. listopada

Sredstvo za čišćenje tuš kabine i površina

Attitude Sredstvo za čišćenje tuš kabine i površina, 800 ml

  • CO2 neutralno
  • biološki razgradivo
  • jednostavna upotreba
€ 5,89 (€ 7,36 / l)

Dostava do 07. listopada

Essential sredstvo za čišćenje WC-a s mirisom bora

Ecover Essential sredstvo za čišćenje WC-​a s mirisom bora, 0.75 l (750 ml)

  • svježi, prirodni miris bora
  • sastojci na biljnoj i mineralnoj bazi
  • vegansko
€ 4,59 (€ 6,12 / l)

Dostava do 07. listopada

Limunska kiselina - za uklanjanje kamenca

Klar Limunska kiselina -​ za uklanjanje kamenca, 500 ml

  • potpuno biorazgradivo
  • čisto prirodno
  • vegansko
€ 5,19 (€ 10,38 / l)

Dostava do 07. listopada