Prirodan sapuni u kocki

Filtriranje i sortiranje

Cijene Highlights Miris Marke Značajke Certifikati Primjena Učinak čišćenja
Filteri

Sapuni u kocki: 1 - 30 od 58 proizvoda

Sodasan Zrnasti sapun

Sodasan Zrnasti sapun, 100 g

  • proizveden iz visokokvalitetnih prirodnih biljnih ulja
  • neutralan miris
  • bez bojila i konzervansa
€ 2,09 (€ 20,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Tea Tree

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Tea Tree, 475 ml

  • za sve tipove kože
  • napravljeno s vrijednim organskim uljima
  • vegansko i biorazgradivo
€ 21,49 (€ 45,24 / l)

Dostava do 07. listopada

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Citrus

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Citrus, 140 g

  • za sve tipove kože i kose
  • osvježavajući mirisi
  • hranljiva svojstva
€ 7,09 (€ 50,64 / kg)

Dostava do 07. listopada

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Provance sapun

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Provance sapun, Badem (100 g)

  • za sve tipove kože
  • za ruke i tijelo
  • bez palminog ulja
€ 4,59 (€ 45,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Tradicionalni Marseille sapun

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Tradicionalni Marseille sapun, 300 g

  • idealan sapun za tijelo
  • za predtretman mrlja
  • prirodno sredstvo za čišćenje
€ 7,69 (€ 25,63 / kg)

Dostava do 07. listopada

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Lavender

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Lavender, 140 g

  • za sve tipove kože i kose
  • napravljeno s dragocjenim organskim biljnim uljima
  • nježno pjeni i čisti
€ 7,09 (€ 50,64 / kg)

Dostava do 07. listopada

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Marseille sapun Extra Pure

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Marseille sapun Extra Pure, 300 g

  • savršeno za pranje rublja
  • bez mirisa
  • hipoalergen
€ 7,89 (€ 26,30 / kg)

Dostava do 07. listopada

Sodasan Organski biljni sapun badem i avokado

Sodasan Organski biljni sapun badem i avokado, 100 g

  • proizvedeno od visokokvalitetnih organskih biljnih ulja
  • prirodni miris iz čisto eteričnih ulja
  • bez konzervansa
€ 2,59 (€ 25,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Greenatural Marseille sapun s aloe verom

Greenatural Marseille sapun s aloe verom, 300 g

  • izrađen ručno
  • uklanja mrlje i prljavštinu
  • posebno blag za kožu
€ 7,29 (€ 24,30 / kg)

Dostava do 07. listopada

Tea Natura Aleppo-sapun 16% lovorovog ulja

Tea Natura Aleppo-​sapun 16% lovorovog ulja, 200 g

  • prikladan i za osobe s alergijama
  • idealan za osjetljivu kožu
  • proizveden prema tradicionalnoj sirijskoj recepturi
€ 6,79 (€ 33,95 / kg)

Dostava do 07. listopada

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Peppermint

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Peppermint, 140 g

  • za sve tipove kože i kose
  • napravljeno s organskim biljnim uljima
  • osvježavajuće i revitalizirajuće
€ 7,09 (€ 50,64 / kg)

Dostava do 07. listopada

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Baby Unscented

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Baby Unscented, 140 g

  • za sve tipove kože, osobito osjetljivu
  • od najdragocjenijih organskih biljnih ulja
  • posebno nježno i bez mirisa
€ 7,09 (€ 50,64 / kg)

Dostava do 07. listopada

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Tea Tree

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Tea Tree, 140 g

  • za sve tipove kože i kose
  • nježno pjeni
  • napravljeno s dragocjenim organskim biljnim uljima
€ 7,09 (€ 50,64 / kg)

Dostava do 07. listopada

Sapun s ružom i karite maslacem

La Saponaria Sapun s ružom i karite maslacem, 100 g

  • za lice i tijelo
  • ima hranjiv učinak
  • s umirujućim svojstvima
€ 4,39 (€ 43,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Eucalyptus

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Eucalyptus, 140 g

  • za sve tipove kože i kose
  • nježno pjeni
  • napravljeno s dragocjenim bio biljnim uljima
€ 7,09 (€ 50,64 / kg)

Dostava do 07. listopada

La Saponaria Sapun s narančom i cimetom

La Saponaria Sapun s narančom i cimetom, 100 g

  • bogato vitaminom E i beta karotenom
  • podržava učinak tamnjenja
  • s voćnim mirisom naranče
€ 4,39 (€ 43,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Sandalwood–Jasmine

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Sandalwood–Jasmine, 140 g

  • za sve tipove kože
  • napravljeno s bio biljnim uljima
  • topli, drvenasti miris
€ 7,09 (€ 50,64 / kg)

Dostava do 07. listopada

Biolu Sapu od skute

Biolu Sapu od skute, 140 g

  • za suhu kožu
  • s učinkom nježnog pilinga
  • idealno za jako znojenje
€ 4,59 (€ 32,79 / kg)

Dostava do 07. listopada

Sapun s medom i lavandom

La Saponaria Sapun s medom i lavandom, 100 g

  • s odabranim aktivnim sastojcima
  • ugodnog mirisa
  • ručno rađeno
€ 4,39 (€ 43,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Sapun od kokosa i masline s Ghassoul glinom i arganom

Tea Natura Sapun od kokosa i masline s Ghassoul glinom i arganom, 100 g

  • s apsorbirajućom glinom
  • intenzivno hrani
  • s prekrasnim mirisom cedra
€ 3,99 (€ 39,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Almond

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Almond, 140 g

  • za sve tipove kože i kose
  • blago i nježno pjeni
  • s prekrasnom aromom marcipana
€ 7,09 (€ 50,64 / kg)

Dostava do 07. listopada

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Cherry Blossom

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Cherry Blossom, 140 g

  • za sve tipove kože i kose
  • čisti od glave do pete
  • prekrasan cvjetni miris
€ 7,09 (€ 50,64 / kg)

Dostava do 07. listopada

Najel Aleppo sapun 100% maslinovo ulje

Najel Aleppo sapun 100% maslinovo ulje, 200 g

  • za sve tipove kože
  • hranjiva svojstva
  • uklanja i tvrdokorne ostatke
€ 4,79 (€ 23,95 / kg)

Dostava do 07. listopada

Tea Natura Sapun od kokosa i masline s lavandom

Tea Natura Sapun od kokosa i masline s lavandom, 100 g

  • idealan za osjetljivu kožu
  • nježno čišćenje
  • s prekrasnim mirisom
€ 3,99 (€ 39,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Sapun od kokosa i masline s rižinim škrobom

Tea Natura Sapun od kokosa i masline s rižinim škrobom, 100 g

  • čini kožu mekom
  • smiruje kožu
  • pruža vlagu
€ 3,99 (€ 39,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

La Saponaria Sapun s maslinovim uljem

La Saponaria Sapun s maslinovim uljem, 100 g

  • bez mirisa i bojila
  • čini kožu mekom
  • idealno za djecu
€ 4,39 (€ 43,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

La Saponaria Sapun s mirtom i crvenim grožđem

La Saponaria Sapun s mirtom i crvenim grožđem, 100 g

  • anti-aging svojstva
  • za lice i tijelo
  • također za osjetljivu kožu
€ 4,39 (€ 43,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Tea Natura Sapun od kokosa i masline s nevenom

Tea Natura Sapun od kokosa i masline s nevenom, 100 g

  • s prekrasnim mirisom mandarine
  • smiruje kožu
  • ublažava crvenilo
€ 3,99 (€ 39,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

La Saponaria Sapun s nevenom i pšeničnim klicama

La Saponaria Sapun s nevenom i pšeničnim klicama, 100 g

  • pogodno za sve tipove kože
  • bogat vitaminom E
  • s uljem petitgraina
€ 4,39 (€ 43,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Sapun od kokosa i masline sa shea maslacem

Tea Natura Sapun od kokosa i masline sa shea maslacem, 104 g (100 g)

  • čini kožu mekom
  • smiruje kožu
  • pruža vlagu
€ 3,99 (€ 39,90 / kg)

Dostava do 07. listopada