Dr. Bronner's Magic Bar Soap Peppermint, 140 g

Blago čišćenje i mirisno osvježenje za tijelo i osjetila

€ 7,09

(€ 50,64 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 140 g

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 59,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože i kose
  • napravljeno s organskim biljnim uljima
  • osvježavajuće i revitalizirajuće
  • nježno pjeni

Često naručeno zajedno sa Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Peppermint, 140 g € 7,09 (€ 50,64 / kg)
Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml € 6,69 (€ 111,50 / l)
Ukupna cijena: € 13,78
Opis

Osvježavajući poticaj za tijelo i um! Zahvaljujući eteričnom ulju organske paprene metvice koje sadrži, ovaj Magic Bar Soap Peppermint zajamčeno će probuditi čak i najpospaniju jutarnju osobu. Osvježavajući i energizirajući miris aktivira, dok organska biljna ulja optimalno hrane kožu i štite je od isušivanja.

Primjena: Nježno zapjenite s malo vode i ravnomjerno rasporedite po koži.

Br. proiz. XDK-DRBE-OBPE05-EUR
Sadržaj: 140 g
EAN: 018787231357
Marke: Dr. Bronner's
Vrste proizvoda: Sapuni u kocki, Osobna njega & higijena
Miris: Menta
Značajke: Vegan, Bez plastike
Tekstura: Čvrsto
Certifikati: BDIH, NaTrue, Vegan Society
Upute o skladištenju: Čuvati na hladnom i suhom mjestu zaštićenom od svjetlosti, Zaštititi od vlage
Svojstvo proizvoda: Bez genetskog inženjeringa, Bez plastike, Vegansko
Sastojci (INCI)

Sodium Cocoate[1], Sodium Palmate[1], Aqua, Glycerin[2], Mentha Arvensis (Cornmint) Oil, Sodium Olivate[1], Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil[2], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Mentha Piperita Oil, Sodium Chloride, Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Linalool

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja i Fair Trade certificirano
  2. iz kontroliranog biološkog uzgoja
O čvrstim sapunima
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Opunomoćenik EU kao odgovorna osoba: Dr. Bronner's Europe GmbH, Judenberg 2, 88471, Laupheim, Njemačka, contact@drbronner.eu

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Dr. Bronner's Magic Bar Soap Peppermint

1 recenzija kupaca u drugim jezicima

5,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
2 (100%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

2 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.