planet pure Sredstvo za čišćenje kupaonice - svježina limete, 500 ml

Prirodno snažno čišćenje

€ 3,59

(€ 7,18 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 500 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 59,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • protiv kamenca i ostataka sapuna
  • s eteričnim uljima
  • prekrasno svjež miris

Često naručeno zajedno sa planet pure Sredstvo za čišćenje WC-a - protiv mokraćnog kamenca i kamenca, 750 ml

planet pure Sredstvo za čišćenje kupaonice - svježina limete, 500 ml € 3,59 (€ 7,18 / l)
planet pure Sredstvo za čišćenje WC-a - protiv mokraćnog kamenca i kamenca, 750 ml € 3,56 (€ 4,75 / l)
Ukupna cijena: € 7,15
Opis

Sredstvo za čišćenje kupaonice - svježina limete uklanja ostatke sapuna, naslage kamenca i uobičajenu prljavštinu s kada, tuš-kabina, umivaonika, pločica i armatura. Formula koja se sastoji od 100 % prirodnih sastojaka nježna je prema površinama, a čista eterična ulja ostavljaju svjež miris limete.

Primjena:

  • Postavite mlaznicu za raspršivanje na Sprühen.
  • Poprskajte sredstvo na željena područja i ostavite da djeluje.
  • Zatim obrišite vlažnom krpom ili isperite površinu.

Napomena:
Nije prikladno za primjenu na površinama osjetljivima na kiseline, poput mramora ili emajla.

Br. proiz. PP-RB500
Sadržaj: 500 ml
EAN: 9120001461493
Marke: planet pure
Vrste proizvoda: Sredstvo za čišćenje kupaonice
Miris: Citrusno
Značajke: Vegan, Bez palminog ulja, Biorazgradivo, Bez sintetičkih mirisa
Certifikati: V-Label vegan
Primjena: Kupaonica
Svojstvo proizvoda: Biološki razgradivo, Bez bojila, Bez genetskog inženjeringa, Bez sulfata, Bez sintetičkih mirisa, Bez mikroplastike, Prirodno, Bez palminog ulja, Vegansko
Učinak čišćenja: Protiv kamenca, Protiv prljavštine, Protiv mrlja od vode, Protiv naslaga sapuna
Sirovine

1 - 5 % Nonionic surfactants[1], mirisi[1]

  1. Prirodno
Napomena o opasnosti i sigurnosti

Napomena o opasnosti:

  • EUH 210 - Sigurnosno-tehnički list dostupan na zahtjev.
Više o planet pure proizvodima
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstr. 2, 6912 , Hörbranz, Austrija, office@planetpure.com, www.planetpure.com

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

1 recenzija u jeziku: hrvatski za planet pure Sredstvo za čišćenje kupaonice - svježina limete

1 recenzija kupaca u drugim jezicima

2,3 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
1 (33%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
2 (66%)

3 ocjene
1 recenzija kupaca. Jezik: hrvatski
1 recenzija kupaca u drugim jezicima