planet pure Deterdžent za šareno rublje - Hibiskus i božur, 75 pranja (3 l)

Za čisto i ugodno mirisno rublje

€ 17,39

(€ 5,80 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 75 pranja

Na zalihi

Očekivana dostava: četvrtak, 01. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 59,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za šareno rublje
  • diskretan cvjetni miris
  • za sve temperature pranja

Često naručeno zajedno sa planet pure Univerzalni deterdžent - Alpska svježina, 75 pranja (3 l)

planet pure Deterdžent za šareno rublje - Hibiskus i božur, 75 pranja (3 l) € 17,39 (€ 5,80 / l)
planet pure Univerzalni deterdžent - Alpska svježina, 75 pranja (3 l) € 17,33 (€ 5,78 / l)
Ukupna cijena: € 34,72
Opis

Deterdžent za šareno rublje - Hibiskus i božur omogućuje nježno i temeljito čišćenje obojenih tkanina sve do vlakana. Biljna formula ne sadrži sintetičke mirise i bojila, palmino ulje, fosfonate ni genetski modificirane sastojke. Deterdžent ostavlja diskretan cvjetni miris, ne sadrži mikroplastiku i prikladan je za sve temperature pranja.

Primjena:

  • Pridržavajte se tablice za doziranje (na temelju 4,5 kg rublja; za 6-7 kg dodajte po 20 ml, a za 8-10 kg po 40 ml više).
  • Za ručno pranje upotrijebite 25 ml.
Tvrdoća vodeLagano zaprljanoNormalno zaprljanoJako zaprljano
Meka/srednja30 ml40 ml60 ml
Tvrda40 ml50 ml70 ml
Br. proiz. PP-WHP75
Sadržaj: 3 l
EAN: 9120001462452
Marke: planet pure
Vrsta rublja: Šareno rublje, Vuneno rublje
Vrste proizvoda: Tekući deterdžent, Deterdženti za vunu i osjetljivo rublje
Miris: Cvjetno
Značajke: Vegan, Bez palminog ulja, Biorazgradivo
Tekstura: Tekuće
Certifikati: Ecogarantie, V-Label vegan
Svojstvo proizvoda: Biološki razgradivo, Bez genetskog inženjeringa, Bez sulfata, Nježno prema koži, Bez mikroplastike, Prirodno, Bez palminog ulja, Vegansko
Temperatura pranja: 15°C, 20°C, 30°C, 40°C, 50°C, 60°C, 90°C, 95°C
Sastav

< 5% anionski tenzidi (kokos[1], pšenica[1]), 5 - 15% neionski tenzidi (šećerni tenzidi (pšenica[1], kokos[1])), zgušnjivač na bazi šećera[1], alkohol iz pšenice[2], limunska kiselina[1], konzervans (kalijev sorbat, natrijev benzoat), mirisi (hibiskus[1], božur[1]), linalol[3]

  1. Prirodno
  2. iz kontroliranog biološkog uzgoja
  3. sastojak prirodnih ulja
Napomena o opasnosti i sigurnosti
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Signalano upozorenje: Oprez

Sigurnosna napomena:

  • P101 - Ako je potrebna liječnička pomoć pokazati spremnik ili naljepnicu.
  • P102 - Čuvati izvan dohvata djece.
  • P264 - Nakon upotrebe isprati s puno vode.
  • P280 - Nositi zaštitne rukavice/zaštitno odijelo/zaštitu za oči/zaštitu za lice.
  • P305+P351+P338 - U SLUČAJU DODIRA S OČIMA: oprezno ispirati vodom nekoliko minuta. Ukloniti kontaktne leće ako ih nosite i ako se one lako uklanjaju. Nastaviti ispirati.
  • P337+P313 - Ako nadražaj oka ne prestaje: zatražiti savjet/pomoć liječnika.

Napomena o opasnosti:

  • H319 - Uzrokuje jako nadraživanje oka.
Više o planet pure proizvodima
Pravne informacije
Proizvođač: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstr. 2, 6912 , Hörbranz, Austrija, office@planetpure.com, www.planetpure.com

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za planet pure Deterdžent za šareno rublje - Hibiskus i božur

5,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
1 (100%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

1 ocjena

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder