Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Citrus, 475 ml

Multifunkcionalni sapun - osvježava osjetila i kožu

€ 21,49

(€ 45,24 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 475 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: utorak, 06. listopada, ako naručite do: četvrtak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 59,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • od dragocjenih organskih ulja
  • potpuno biorazgradivo

Često naručeno zajedno sa Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Citrus, 475 ml € 21,49 (€ 45,24 / l)
Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml € 6,69 (€ 111,50 / l)
Ukupna cijena: € 28,18
Opis

Osvježavajući 18in1 Pure Castile Magic Soap Citrus pruža potrebnu dozu svježine za početak dana s osjećajem svježine. Organska ulja koja čine bazu tekućeg sapuna organski su uzgojena i njeguju kožu, dok ugodan miris citrusa oduševljava osjetila.

Primjena: Stavite 2-3 kapi na ruku, lagano zapjenite, uživajte u baršunastoj pjeni i zatim temeljito isperite.

Br. proiz. XDK-DRBE-DOLCT16
Sadržaj: 475 ml
EAN: 018787777169
Marke: Dr. Bronner's
Vrste proizvoda: Tekući sapuni, Osobna njega & higijena
Miris: Aromatično, Voćno, Citrusno
Značajke: Vegan, Biorazgradivo
Tekstura: Tekuće
Certifikati: BDIH, EWG, fair for life, NaTrue, Vegan Society
Upute o skladištenju: Čuvati na hladnom i suhom mjestu zaštićenom od svjetlosti
Svojstvo proizvoda: Biološki razgradivo, Bez genetskog inženjeringa, Nadopunjivo, Vegansko, Refill - paket za ponovno punjenje
Sastojci (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate[1], Potassium Palm Kernelate[1], Potassium Olivate[1], Glycerin[2], Citrus Aurantium Dulcis (Sweet Orange) Peel[2], Potassium Hempate[2], Potassium Jo­jobate[2], Citrus Lemon Peel Oil[2], Citrus Aurantifolia Oil[2], Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Limonene[3], Citral[3], Linalool[3]

  1. Fair Trade certificirano
  2. iz kontroliranog biološkog uzgoja
  3. iz prirodnih eteričnih ulja
Informacije i mogućnosti primjene
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Citrus

2 recenzije kupaca u drugim jezicima

4,5 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
3 (75%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
1 (25%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

4 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 2 recenzije na drugim jezicima.