Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Rose, 475 ml

Elegantan miris i blago, svestrano čišćenje

€ 21,49

(€ 45,24 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 475 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: petak, 02. listopada, ako naručite do: utorak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 59,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • od dragocjenih organskih ulja
  • veganski i biorazgradivo

Često naručeno zajedno sa Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Rose, 475 ml € 21,49 (€ 45,24 / l)
Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml € 6,69 (€ 111,50 / l)
Ukupna cijena: € 28,18
Opis

18in1 Pure Castile Magic Soap Rose spaja eleganciju ruže s autentičnim, cvjetnim mirisnim iskustvom. Njegova hranjiva, trostruko koncentrirana formula saponificiranih organskih biljnih ulja nježno čisti kožu, dok prirodna aroma ruže otkriva laganu, romantičnu notu - cvjetnu i čistu, bez ikakve teške slatkoće.

Primjena: Stavite 2-3 kapi na ruku, lagano zapjenite, uživajte u baršunastoj pjeni i zatim temeljito isperite.

Br. proiz. XDK-DRBE-DOLRO16
Sadržaj: 475 ml
EAN: 018787778166
Marke: Dr. Bronner's
Vrste proizvoda: Tekući sapuni, Osobna njega & higijena
Miris: Cvjetno, Ruža
Značajke: Vegan, Biorazgradivo
Tekstura: Tekuće
Certifikati: BDIH, EWG, fair for life, NaTrue, Vegan Society
Upute o skladištenju: Čuvati na hladnom i suhom mjestu zaštićenom od svjetlosti
Svojstvo proizvoda: Biološki razgradivo, Bez genetskog inženjeringa, Nadopunjivo, Vegansko, Refill - paket za ponovno punjenje
Sastojci (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate[1], Potassium Palm Kernelate[1], Potassium Olivate[1], Glycerin[2], Parfum, Potassium Hempate[2], Potassium Jo­jobate[2], Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Limonene[3], Citral[3], Citronellal[3], Geraniol[3], Linalool[3]

  1. Fair Trade certificirano
  2. iz kontroliranog biološkog uzgoja
  3. iz prirodnih eteričnih ulja
Informacije i mogućnosti primjene

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Rose

1 recenzija kupaca u drugim jezicima

4,7 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
2 (66%)
4 zvjezdice
1 (33%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

3 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder