Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Eucalyptus, 60 ml

Višenamjensko čišćenje s toplim, oslobađajućim notama

€ 5,29

(€ 88,17 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 60 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: petak, 02. listopada, ako naručite do: utorak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 59,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • trostruko koncentrirano
  • napravljeno s organskim biljnim uljima
  • za lice, tijelo, kosu i više

Često naručeno zajedno sa Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Eucalyptus, 60 ml € 5,29 (€ 88,17 / l)
Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml € 6,69 (€ 111,50 / l)
Ukupna cijena: € 11,98
Opis

18in1 Pure Castile Magic Soap Eucalyptus pretvara vašu kupaonicu u malu wellness oazu. Organsko eterično ulje eukaliptusa pruža osvježavajuće mirisno iskustvo nalik sauni koje okrepljuje osjetila i osigurava ugodan odmor. Njegova bogata baza organskih biljnih ulja jamči nježno i hranjivo čišćenje lica, tijela, kose i još mnogo toga.

Primjena: Stavite 2-3 kapi tekućeg sapuna na ruku, lagano zapjenite, uživajte u baršunastoj pjeni i zatim temeljito isperite.

Br. proiz. XDK-DRBE-DOLEU02
Sadržaj: 60 ml
EAN: 018787773024
Marke: Dr. Bronner's
Vrste proizvoda: Tekući sapuni, Osobna njega & higijena
Miris: Aromatično, Eukaliptus
Značajke: Vegan, Biorazgradivo
Tekstura: Tekuće
Certifikati: BDIH, EWG, fair for life, NaTrue, Vegan Society
Upute o skladištenju: Čuvati na hladnom i suhom mjestu zaštićenom od svjetlosti
Svojstvo proizvoda: Biološki razgradivo, Bez genetskog inženjeringa, Nadopunjivo, Vegansko, Refill - paket za ponovno punjenje
Sastojci (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate[1], Potassium Palm Kernelate[1], Potassium Olivate[1], Glycerin[2], Eucalyptus Globulus Leaf Oil[2], Potassium Hempate[2], Potassium Jo­jobate[2], Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Limonene[3]

  1. Fair Trade certificirano
  2. iz kontroliranog biološkog uzgoja
  3. iz prirodnih eteričnih ulja
Informacije i mogućnosti primjene

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Eucalyptus

2 recenzije kupaca u drugim jezicima

5,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
3 (100%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

3 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 2 recenzije na drugim jezicima.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder