Dr. Bronner's Magic Bar Soap Sandalwood–Jasmine, 140 g

Nježni oblikovani sapun s mirisom cvjetne udobnosti

€ 7,09

(€ 50,64 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 140 g

Na zalihi

Očekivana dostava: petak, 02. listopada, ako naručite do: utorak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 59,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • napravljeno s bio biljnim uljima
  • topli, drvenasti miris
  • stvara baršunastu pjenu

Često naručeno zajedno sa Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Sandalwood–Jasmine, 140 g € 7,09 (€ 50,64 / kg)
Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml € 6,69 (€ 111,50 / l)
Ukupna cijena: € 13,78
Opis

Magic Bar Soap Sandalwood–Jasmine čisti posebno nježno i širi čistu udobnost svojim cvjetno-drvenastim mirisom. Dragocjeno organsko kokosovo ulje stvara prirodnu i svilenkastu pjenu, dok organsko ulje jojobe hrani kožu i štiti je od isušivanja. Za ugodan osjećaj čiste kože.

Primjena: Nježno zapjenite s malo vode i ravnomjerno rasporedite po koži.

Br. proiz. XDK-DRBE-OBSJ05-EUR
Sadržaj: 140 g
EAN: 018787231456
Marke: Dr. Bronner's
Vrste proizvoda: Sapuni u kocki, Osobna njega & higijena
Miris: Cvjetno, Drvenasti
Značajke: Vegan, Bez plastike
Tekstura: Čvrsto
Certifikati: BDIH, NaTrue, Vegan Society
Upute o skladištenju: Čuvati na hladnom i suhom mjestu zaštićenom od svjetlosti, Zaštititi od vlage
Svojstvo proizvoda: Bez genetskog inženjeringa, Bez plastike, Vegansko
Sastojci (INCI)

Sodium Cocoate[1], Sodium Palmate[1], Aqua, Glycerin[2], Natural Fragrance (Parfum), Sodium Olivate[1], Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil[3], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Wax[2], Maris Sal, Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Bark Oil, Citrus Aurantium Peel Oil, Eugenia Caryophyllus Oil, Eugenol, Juniperus Virginiana (Cedarwood) Oil, Limonene, Linalool, Myroxylon Pereirae Oil/Extract, Pogostemon Cablin Oil, Vanillin

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja, Fair Trade certificirano i Regenerative Organic Certified®
  2. iz kontroliranog biološkog uzgoja
  3. iz kontroliranog biološkog uzgoja i Regenerative Organic Certified®
O čvrstim sapunima
Pravne informacije
Opunomoćenik EU kao odgovorna osoba: Dr. Bronner's Europe GmbH, Judenberg 2, 88471, Laupheim, Njemačka, contact@drbronner.eu

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Dr. Bronner's Magic Bar Soap Sandalwood–Jasmine

1 recenzija kupaca u drugim jezicima

5,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
2 (100%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

2 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder