Frosch baby - Pranje rublja

Filtriranje i sortiranje

Cijene Vrsta rublja Marke Značajke Certifikati Temperatura pranja
Filteri

Frosch baby - Pranje rublja: 4 proizvoda

Frosch Tekući deterdžent za odjeću beba i djece

Frosch Tekući deterdžent za odjeću beba i djece, 1,50 l

  • za dječji tekstil
  • za bijelo i šareno rublje
  • 20° - 95°C
€ 9,09 (€ 6,06 / l)

Dostava do 07. listopada

Frosch Sprej za tretiranje mrlja prije pranja

Frosch Sprej za tretiranje mrlja prije pranja, 300 ml

  • velika snaga čišćenja
  • blag za kožu
  • visoka biorazgradivost
€ 4,29 (€ 14,30 / l)

Dostava do 07. listopada

Frosch Baby deterdžent u prahu

Frosch Baby deterdžent u prahu, 1,45 kg

  • za bijelo rublje i otkuhavanje
  • bez mirisa i bojila
  • 30 °C – 95 °C
€ 9,09 (€ 6,27 / kg)

Dostava do 07. listopada

Frosch Baby omekšivač za rublje

Frosch Baby omekšivač za rublje, 750 ml

  • za 30 pranja
  • bez bojila
  • blagi mirisi
€ 3,49 (€ 4,65 / l)

Dostava do 07. listopada