Frosch - tekući deterdženti za pranje rublja

Naručite ove tekuće deterdžente sada uz 15% popusta

Filtriranje i sortiranje

Cijene Highlights Vrsta rublja Marke Značajke Certifikati Temperatura pranja
Filteri

Frosch tekući deterdženti: 7 proizvoda

Zero Sensitiv deterdžent za pranje rublja

Frosch Zero Sensitiv deterdžent za pranje rublja, 1.500 ml

  • za šareno i bijelo rublje
  • bez boja
  • 30 °C – 95 °C
€ 7,20 € 9,01 (€ 4,80 / l)

Dostava do 07. listopada

Deterdžent za pranje rublja Aloe Vera Sensitiv

Frosch Deterdžent za pranje rublja Aloe Vera Sensitiv, 5 Liter

  • štiti boje i tkaninu
  • hipoalergeno
  • 20 °C - 95 °C
€ 26,99 (€ 5,40 / l)

Dostava do 07. listopada

Frosch Tekući deterdžent za odjeću beba i djece

Frosch Tekući deterdžent za odjeću beba i djece, 1,50 l

  • za dječji tekstil
  • za bijelo i šareno rublje
  • 20° - 95°C
€ 9,09 (€ 6,06 / l)

Dostava do 07. listopada

Balzam za pranje vune i osjetljivog rublja

Frosch Balzam za pranje vune i osjetljivog rublja, 1,50 l

  • bez izbjeljivača
  • bez optičkih posvjetljivača
  • bio kvaliteta
€ 9,59 (€ 6,39 / l)

Dostava do 07. listopada

Frosch Tekući deterdžent za šareno rublje - Nar

Frosch Tekući deterdžent za šareno rublje -​ Nar, 1,50 l (vrećica)

  • za obojeno rublje
  • štiti boje od blijeđenja
  • 20°C - 60°C
€ 9,59 (€ 6,39 / l)

Dostava do 07. listopada

Univerzalni deterdžent za pranje rublja – citrus

Frosch Univerzalni deterdžent za pranje rublja – citrus, 1,50 l (vrećica)

  • za bijelo rublje i rublje koje se iskuhava
  • 20 °C – 95 °C
  • za približno 22 pranja
€ 9,59 (€ 6,39 / l)

Dostava do 07. listopada

Frosch Univerzalni deterdžent za pranje rublja

Frosch Univerzalni deterdžent za pranje rublja, 1,50 l

  • s ekstraktima jabuke
  • veganska formula
  • 20°C - 95°C
€ 9,59 (€ 6,39 / l)

Dostava do 07. listopada