Frosch Njegujući sapun za ruke – dopuna, Aloe Vera (500 ml)

Bez mikroplastike i EDTA

€ 3,49

(€ 6,98 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Miris: Aloe Vera

Na zalihi

Očekivana dostava: četvrtak, 01. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 59,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • 100 % reciklabilno
  • veganska formulacija
  • nježno čisti

Često naručeno zajedno sa Frosch Deterdžent za pranje rublja Aloe Vera Sensitiv, 5 Liter

Frosch Njegujući sapun za ruke – dopuna, Aloe Vera (500 ml) € 3,49 (€ 6,98 / l)
Frosch Deterdžent za pranje rublja Aloe Vera Sensitiv, 5 Liter € 26,99 (€ 5,40 / l)
Ukupna cijena: € 30,48
Opis

S ovom vrećicom za dopunu njegujućeg sapuna marke Frosch ne samo da ćete obnoviti svoje zalihe sapuna za ruke, već ćete i uštedjeti na ambalažnom otpadu! Vrećica za dopunu može se 100 % reciklirati i stvara manje otpada od kupnje novog plastičnog dozatora za sapun.

Sapun za ruke ima pH vrijednost 5,5 koja je neutralna za kožu te je veganski proizvod. Omogućuje temeljito, a ipak nježno čišćenje i sadrži sastojke koji vraćaju masnoću, čime podupiru prirodni zaštitni kiseli sloj kože. Formulacija je u potpunosti bez mikroplastike, parabena i EDTA-e.

Br. proiz. FR-116744
Sadržaj: 500 ml
EAN: 4001499967443
Marke: Frosch
Vrste proizvoda: Tekući sapuni, Osobna njega & higijena
Značajke: Vegan
Tekstura: Tekuće
Svojstvo proizvoda: 100% reciklirabilno, Bez EDTA, Bez parabena, Bez mikroplastike, pH neutralan za kožu, Vegansko
Sastojci (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Oleate, Coco Glucoside, Aloe Barbensis, Citric Acid, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Glycol Distearate, Parfum, CI 47005, CI 42051

Pravne informacije
Proizvođač: Werner & Mertz GmbH & Co. KG, Neualmerstraße 13, 5400, Hallein, Njemačka, www.frosch.at

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Frosch Njegujući sapun za ruke – dopuna

3 recenzije kupaca u drugim jezicima

3,5 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
2 (33%)
4 zvjezdice
2 (33%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
1 (16%)
1 zvjezdica
1 (16%)

6 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 3 recenzije na drugim jezicima.