planet pure Prašak za uklanjanje mrlja, 450 g

Prirodni pojačivač učinka pranja

€ 7,49

(€ 16,64 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 450 g

Na zalihama imamo još samo 4 komada.

Očekivana dostava: petak, 02. listopada, ako naručite do: utorak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 59,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za šareno i bijelo rublje
  • kao dodatak osnovnom deterdžentu
  • za mrlje od kave, trave i voća

Često naručeno zajedno sa planet pure Sredstvo za izbjeljivanje rublja, 450 g

planet pure Prašak za uklanjanje mrlja, 450 g € 7,49 (€ 16,64 / kg)
planet pure Sredstvo za izbjeljivanje rublja, 450 g € 7,37 (€ 16,38 / kg)
Ukupna cijena: € 14,86
Opis

Prašak za uklanjanje mrlja služi kao dodatni pojačivač učinka pranja kod tvrdokornih nečistoća poput trave, voća ili osušenih ostataka. Kao dodatak uobičajenom osnovnom deterdžentu ciljano povećava učinak čišćenja kod jako zaprljane odjeće. Formula se sastoji od 98 % sastojaka prirodnog podrijetla i pomaže ukloniti duboko ukorijenjene mrlje iz tekstilnih vlakana kako bi se obnovio izvorni izgled tkanine.

Primjena:

  • Prilikom pranja: Ovisno o stupnju zaprljanja dodajte 1-2 jušne žlice (15-30 g) izravno uz deterdžent u pretinac perilice. Deterdžent dozirajte kao i obično.
  • Za prethodnu obradu: Pomiješajte ½ jušne žlice (8 g) praška s približno 15 ml vode i utrljajte izravno na mrlju. Ostavite da djeluje najviše 10 minuta.
  • Za namakanje: Dodajte 1-2 jušne žlice (15-30 g) u 4 l vode (30-60 °C) i ostavite rublje da se namače nekoliko sati. Zatim operite kao i obično.

Napomene:

  • Uvijek se pridržavajte uputa za njegu i doziranje na odjeći.
  • Postojanost boje prethodno provjerite na neupadljivom mjestu.
  • Ne upotrebljavajte za vunu i svilu.
  • Prašak se smije koristiti za tkanine koje se smiju izbjeljivati i imaju postojane boje.
Br. proiz. PP-ZFP450B
Sadržaj: 450 g
EAN: 9120001462285
Marke: planet pure
Vrste proizvoda: Sredstvo za uklanjanje mrlja
Značajke: Vegan, Bez plastike, Bez mirisa
Certifikati: ECOCERT
Primjena: Odjeća, Tkanine
Svojstvo proizvoda: Bez mirisa, Bez bojila, Bez fosfata, Bez plastike, Vegansko
Temperatura pranja: 30°C, 40°C, 50°C, 60°C
Sastav

15% - 30% sredstvo za izbjeljivanje na bazi kisika[1], < 5 % anionski tenzidi, < 5 % neionski tenzidi, enzimi (subtilisin, amilaza, lipaza, mananaza, celulaza), natrijev klorid[1], natrijev karbonat[1], natrijev bikarbonat[1], natrijev sulfat[1], aktivator (tetraacetiletilendiamin), karboksimetilceluloza (E466), silicijev dioksid

  1. prirodnog podrijetla
Napomena o opasnosti i sigurnosti
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS05

Signalano upozorenje: Opasnost

Sigurnosna napomena:

  • P280 - Nositi zaštitne rukavice/zaštitno odijelo/zaštitu za oči/zaštitu za lice.
  • P310 - Odmah nazovite toksikološki centar / liječnika.
  • P305+P351+P338 - U SLUČAJU DODIRA S OČIMA: oprezno ispirati vodom nekoliko minuta. Ukloniti kontaktne leće ako ih nosite i ako se one lako uklanjaju. Nastaviti ispirati.

Napomena o opasnosti:

  • H318 - Uzrokuje teške ozljede oka.
Više o planet pure proizvodima
Pravne informacije
Proizvođač: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstr. 2, 6912 , Hörbranz, Austrija, office@planetpure.com, www.planetpure.com

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za planet pure Prašak za uklanjanje mrlja