AUELA - Ekološki prihvatljivi deterdženti i sredstva za čišćenje

Higijenska sredstva za čišćenje u ekološkoj ravnoteži

Filtriranje i sortiranje

Cijene Vrsta rublja Miris Značajke Tekstura Certifikati Primjena Učinak čišćenja
Filteri

AUELA: 6 proizvoda

Deterdžent za pranje posuđa od organskog sapunskog oraha

AUELA Deterdžent za pranje posuđa od organskog sapunskog oraha, 500 ml

  • nježan prema koži
  • svježi miris limete
  • biorazgradivo
€ 3,79 (€ 7,58 / l)

Dostava do 07. listopada

Sredstvo za čišćenje kupaonice od organskog sapunskog oraha

AUELA Sredstvo za čišćenje kupaonice od organskog sapunskog oraha, 500 ml

  • snažan i higijenski
  • ekološki prihvatljiv
  • cvjetna svježina
€ 3,79 (€ 7,58 / l)

Dostava do 07. listopada

Organsko univerzalno sredstvo za čišćenje od sapunskog oraha

AUELA Organsko univerzalno sredstvo za čišćenje od sapunskog oraha, 750 ml

  • svestrana uporaba
  • odličan protiv tvrdokorne prljavštine
  • učinkovito i ekološki prihvatljivo čišćenje
€ 4,99 (€ 6,65 / l)

Dostava do 07. listopada

AUELA Organski koncentrat sapunskog oraha

AUELA Organski koncentrat sapunskog oraha, Lavanda (1,50 l)

  • prikladno i za vunu, svilu i kašmir
  • otapa tvrdokorne mrlje i masnoće
  • za sve temperaturu pranja
€ 14,89 (€ 9,93 / l)

Dostava do 07. listopada

Organsko sredstvo za čišćenje wc-a od sapunskog oraha

AUELA Organsko sredstvo za čišćenje wc-​a od sapunskog oraha, 750 ml

  • za higijensku čistoću
  • učinkovito i ekološki prihvatljivo
  • prirodni miris
€ 4,99 (€ 6,65 / l)

Dostava do 07. listopada

Sredstvo za čišćenje stakla od organskog sapunskog oraha

AUELA Sredstvo za čišćenje stakla od organskog sapunskog oraha, 500 ml

  • nježan prema okolišu
  • svježi miris limuna
  • praktična boca s raspršivačem
€ 3,79 (€ 7,58 / l)

Dostava do 07. listopada

S obećanjem "Ne želimo više zagađivati ​​svijet", austrijski brend AUELA postavlja sebi rezoluciju, jer čistoća također može ići ruku pod ruku s ekološkom sviješću. Sa 100% biorazgradivim, veganskim i certificiranim organskim proizvodima, AUELA poštuje etička načela i preuzima odgovornost za naše prirodne resurse.