Osvježivači prostora za mirisnu čistoću

Kupovina po kategorijama

Filtriranje i sortiranje

Cijene Highlights Marke Značajke Materijal Certifikati Primjena
Filteri

Osvježivači prostora: 1 - 30 od 45 proizvoda

PUREWAVE Home Perfume Sheabutter & Birnenblüte

PUREWAVE Home Perfume Sheabutter & Birnenblüte, 250 ml

  • profil mirisa: voćni, cvjetni i slatki
  • dugotrajno iskustvo mirisa
  • bez sintetičkih aditiva
€ 6,65 € 7,83 (€ 26,60 / l)

Dostava do 07. listopada

Osvježivač prostora  - Lavanda i eukaliptus

Attitude Osvježivač prostora -​ Lavanda i eukaliptus, 227 g

  • za 3-6 tjedana
  • na biljnoj bazi
  • za prostorije, automobile i hladnjake
€ 8,19 (€ 36,08 / kg)

Dostava do 07. listopada

Frosch Oase osvježivač prostora

Frosch Oase osvježivač prostora, Orange blossom (90 ml)

  • predivne mirisne note
  • s prirodnim uljima
  • jednostavna uporaba
€ 6,79 (€ 75,44 / l)

Dostava do 07. listopada

Frosch Oase osvježivač prostora – dopuna

Frosch Oase osvježivač prostora – dopuna, Cvijet naranče (90 ml)

  • od prirodnih ulja
  • predivne mirisne note
  • traje 6 – 8 tjedana
€ 4,89 (€ 54,33 / l)

Dostava do 07. listopada

PUREWAVE Home Perfume Fresh Herbalime

PUREWAVE Home Perfume Fresh Herbalime, 250 ml

  • mirisni profil: svjež, opor i drvenast
  • dugotrajno iskustvo mirisa
  • uklanja neugodne mirise
€ 6,65 € 7,83 (€ 26,60 / l)

Dostava do 07. listopada

Sodasan Senses mirisni sprej za prostor - SUNNY

Sodasan Senses mirisni sprej za prostor -​ SUNNY, 50 ml

  • vitalizira
  • oštar miris
  • podiže raspoloženje
€ 8,09 (€ 161,80 / l)

Dostava do 07. listopada

Osvježivač prostora -  zelena jabuka i bosiljak

Attitude Osvježivač prostora -​ zelena jabuka i bosiljak, 227 g

  • s biljnim ekstraktima
  • traje do 6 tjedana
  • intenzitet se može regulirati
€ 8,19 (€ 36,08 / kg)

Dostava do 07. listopada

pandoo Osvježivač zraka

pandoo Osvježivač zraka, 1 x 500 g

  • prirodni aktivni sastojci
  • duga postojanost
  • svestrana primjena
€ 16,89 (€ 33,78 / kg)

Dostava do 07. listopada

PUREWAVE Home Perfume Patchouli & White Vanilla

PUREWAVE Home Perfume Patchouli & White Vanilla, 250 ml

  • profil mirisa: drvenasto-slatki
  • dugotrajno iskustvo mirisa
  • s prirodnim eteričnim uljima
€ 6,65 € 7,83 (€ 26,60 / l)

Dostava do 07. listopada

Farfalla Spirala - mirisni kamen

Farfalla Spirala -​ mirisni kamen

  • iz bijele keramike
  • za primjenu eteričnih ulja
€ 7,79

Dostava do 07. listopada

Farfalla Difuzor za automobile i dom

Farfalla Difuzor za automobile i dom

  • upotreba s USB kablom ili baterijom
  • boja: crna
  • dimenzije: 9 x 4 cm
€ 22,99

Dostava do 07. listopada

Farfalla Organski sprej za prostorije "Laku noć"

Farfalla Organski sprej za prostorije "Laku noć", 75 ml

  • nježan miris
  • s praktičnim raspršivačem
  • s lavandom, vanilijom i narančom
€ 15,59 (€ 207,87 / l)

Dostava do 07. listopada

Mirisne vrećice za cipele i ormar za cipele

Greenatural Mirisne vrećice za cipele i ormar za cipele, 3 komada

  • s čistim eteričnim uljima
  • neutralizira loše mirise
  • učinak: 6 mjeseci po vrećici
€ 5,59 (€ 1,86 / kom.)

Dostava do 07. listopada

Farfalla Zitrone bio

Farfalla Zitrone bio, 10 ml

  • eterično ulje od limunove kore
  • veselo raspoloženje
  • iz certificiranog organskog uzgoja
€ 12,29 (€ 1.229,00 / l)

Dostava do 07. listopada

Greenatural Mirisni jastučić za hladnjak

Greenatural Mirisni jastučić za hladnjak, 3 komada

  • upija mirise
  • regulira vlažnost zraka
  • prirodni sastojci
€ 5,59 (€ 1,86 / kom.)

Dostava do 07. listopada

Farfalla Organski sprej za prostorije Aura

Farfalla Organski sprej za prostorije Aura, 75 ml

  • 100% čista eterična ulja
  • svježi biljni miris
€ 15,59 (€ 207,87 / l)

Dostava do 07. listopada

Organski sprej za prostorije vanilija-mandarina

Farfalla Organski sprej za prostorije vanilija-​mandarina, 75 ml

  • voćno-mekani i slatki
  • za životnu radost
  • zagarantirano dobro raspoloženje
€ 16,79 (€ 223,87 / l)

Dostava do 07. listopada

Farfalla Orange süß bio

Farfalla Orange süß bio, 10 ml

  • certificirana organska kvaliteta
  • dobiveno od kore
  • kontrolirani organski uzgoj
€ 9,99 (€ 999,00 / l)

Dostava do 07. listopada

Farfalla Aromatična mješavina zaštita aure

Farfalla Aromatična mješavina zaštita aure, 5 ml

  • za mirisne lampe i difuzore
  • 100% prirodna mješavina mirisa
  • svježe i uravnoteženo
€ 15,59 (€ 3.118,00 / l)

Dostava do 07. listopada

Greenatural Mirisne vrećice za torbe i kofere

Greenatural Mirisne vrećice za torbe i kofere, 3 komada

  • pruža svježinu
  • neutralizira loše mirise
  • djelovanje: 6 mjeseci po vrećici
€ 5,59 (€ 1,86 / kom.)

Dostava do 07. listopada

Sodasan Senses mirisni sprej za prostor - RELAX

Sodasan Senses mirisni sprej za prostor -​ RELAX, 50 ml

  • smiruje i osvježava
  • jako djelovanje
  • s čistim eteričnim uljima
€ 8,09 (€ 161,80 / l)

Dostava do 07. listopada

Farfalla Organski sprej za prostorije - bergamot

Farfalla Organski sprej za prostorije -​ bergamot, 75 ml

  • nježan, voćno-cvjetni miris
  • veselo raspoloženje
  • pročišćava zrak
€ 16,79 (€ 223,87 / l)

Dostava do 07. listopada

Farfalla Mirisni kamen Orient

Farfalla Mirisni kamen Orient

  • za eterična ulja
  • za kupaonicu, WC, uredski stol, ormar
  • lijep dizajn
€ 8,99

Dostava do 07. listopada

Seiferei Parfem za prostorije

Seiferei Parfem za prostorije, Borova šuma (50 ml)

  • različiti mirisi
  • intenzitet se može nadograđivati
  • odličan poklon
€ 17,89 (€ 357,80 / l)

Dostava do 07. listopada

Farfalla Aromatična mješavina "Božićna zvijezda"

Farfalla Aromatična mješavina "Božićna zvijezda", 5 ml

  • na bazi čistih eteričnih ulja
  • ugodne tople note
  • s mandarinom, narančom, cimetom i tamjanom
€ 13,39 (€ 2.678,00 / l)

Dostava do 07. listopada

The Handmade Soap Co Mini svijeća

The Handmade Soap Co Mini svijeća, Lemongras & Cedarwood (70 g)

  • 100% sojin vosak
  • s eteričnim uljima
  • za veću udobnost
€ 11,29 (€ 161,29 / kg)

Dostava do 07. listopada

Mirisna vrećica za ormarić ispod umivaonika

Greenatural Mirisna vrećica za ormarić ispod umivaonika, 3 komada

  • čisto prirodno i biorazgradivo
  • apsorbira vlagu
  • s aktivnim ugljenom i alaunom
€ 5,59 (€ 1,86 / kom.)

Dostava do 07. listopada

Sodasan Sprej za prostor COSY

Sodasan Sprej za prostor COSY, 50 ml

  • aromatično-drvenasti miris
  • bez plastike i s čepom od bukovine
  • na bazi certificiranog organskog alkohola
€ 8,09 (€ 161,80 / l)

Dostava do 07. listopada

The Handmade Soap Co Svijeća

The Handmade Soap Co Svijeća, Lemongras & Cedarwood (210 g)

  • prirodni sojin vosak
  • visokokvalitetna eterična ulja
  • fine kombinacije mirisa
€ 28,49 (€ 135,67 / kg)

Dostava do 07. listopada

Organski sprej za prostorije s limunskom travom

Farfalla Organski sprej za prostorije s limunskom travom, 75 ml

  • neutralizira neugodne mirise
  • svježa aroma
  • s narančom i tamjanom
€ 15,59 (€ 207,87 / l)

Dostava do 07. listopada