Spremanje - praktično i prirodno

Svestrana upotreba

Filtriranje i sortiranje

Cijene Marke Značajke Materijal Certifikati Primjena
Filteri

Spremanje: 26 proizvoda

pandoo Posuda za pohranu

pandoo Posuda za pohranu, 1.000 ml

  • transparentan dizajn
  • hermetičko zatvaranje
  • jednostavno čišćenje
€ 9,09 (€ 9,09 / l)

Dostava do 16. listopada

pandoo Set od kokosa

pandoo Set od kokosa

  • 2 žlice
  • 2 zdjelice
  • prekrasni prirodni proizvodi
€ 17,99

Dostava do 07. listopada

Bambaw Posuda za užinu s metalnim poklopcem

Bambaw Posuda za užinu s metalnim poklopcem, 800 ml

  • s podesivom pregradom
  • nepropusna
  • može se prati u perilici posuđa
€ 30,99

Dostava do 07. listopada

pandoo Lunchbox od nehrđajućeg čelika

pandoo Lunchbox od nehrđajućeg čelika, 800 ml

  • kvalitetan materijal
  • s fleksibilnom pregradom
  • sa silikonskom brtvom
€ 28,49 (€ 35,61 / l)

Dostava do 07. listopada

pandoo Silikonska vrećica

pandoo Silikonska vrećica, 500 ml

  • pogodno za sve namirnice
  • hermetičko zatvaranje
  • može se prati u perilici posuđa i koristiti u zamrzivaču
€ 9,09 (€ 18,18 / l)

Dostava do 07. listopada

Eko "folija" od pčelinjeg voska extra large za kruh

Bee's Wrap Eko "folija" od pčelinjeg voska extra large za kruh

  • veličina marame: 43 x 58 cm
  • lagano oblikovanje
  • dugotrajna svježina
€ 23,49

Dostava do 16. listopada

pandoo Silikonski poklopac

pandoo Silikonski poklopac, Bijela (6 komada)

  • 6 raznih promjera
  • dugotrajan proizvod
  • izrađen od silikona sigurnog za hranu
€ 9,09 (€ 1,52 / kom.)

Dostava do 07. listopada

pandoo Posuda za pohranu začina

pandoo Posuda za pohranu začina, 160 ml

  • visokokvalitetni materijali
  • nepropusno zatvaranje
  • kapacitet: 160 g
€ 4,59 (€ 28,69 / l)

Dostava do 07. listopada

Bambaw Posudica od kokosove ljuske

Bambaw Posudica od kokosove ljuske, Polirana

  • sigurno uporište
  • ručni rad
  • svaki komad je unikat
€ 9,29

Dostava do 07. listopada

Eko "folije" od pčelinjeg voska - početnički  set

Bee's Wrap Eko "folije" od pčelinjeg voska -​ početnički set, Classic (3 komada)

  • 1 x ovitak »Small« (18 x 20 cm)
  • 1 x ovitak »Medium« (25,5 x 28 cm)
  • 1 x ovitak »Large« (33 x 35,5 cm)
€ 26,99 (€ 9,00 / kom.)

Dostava do 07. listopada

Dantesmile Zerowaste Starter-set s 5 dijelova

Dantesmile Zerowaste Starter-​set s 5 dijelova

  • održivo i ekološko
  • za pohranu i skladištenje
  • s 4 vrećice i 1 krpom
€ 22,99

Dostava do 07. listopada

pandoo Mrežice za voće i povrće

pandoo Mrežice za voće i povrće, Set od 6 komada i vrećice za kruh

  • materijal: pamuk
  • praktične veličine
  • alternativa bez plastike
€ 20,49

Dostava do 07. listopada

Dantesmile Mrežasta vrećica od organskog pamuka

Dantesmile Mrežasta vrećica od organskog pamuka

  • sveznalica u domaćinstvu
  • od 100% organskog pamuka
  • veličina: 25,5 x 30,5 cm
€ 4,59

Dostava do 07. listopada

Vrećice od organskog pamuka, set od 3 komada

Dantesmile Vrećice od organskog pamuka, set od 3 komada

  • od čistog organskog pamuka
  • s praktičnom trakom na povlačenje
  • za hranu i drugo
€ 11,29

Dostava do 07. listopada

FAIR ZONE Vrećica za namirnice s gumom

FAIR ZONE Vrećica za namirnice s gumom, Small (12x10cm)

  • može se zatvoriti
  • obloga od prirodne gume
  • materijal: pamuk
€ 8,99

Dostava do 07. listopada

ecoLiving Veganski omoti s voskom

ecoLiving Veganski omoti s voskom, 3 komada

  • za višekratnu upotrebu
  • s biljnim voskom
  • 3 različite veličine
€ 21,49 (€ 7,16 / kom.)

Dostava do 07. listopada

Bee's Wrap Eko "folija" od pčelinjeg voska

Bee's Wrap Eko "folija" od pčelinjeg voska, Large (33x35cm)

  • iz pčelinjeg voska i organskog pamuka
  • za višekratnu upotrebu
  • lako oblikovanje
€ 11,19

Dostava do 07. listopada

FAIR ZONE Palmyrah set košara - 3 komada

FAIR ZONE Palmyrah set košara -​ 3 komada, 3 komada

  • ručni rad
  • jednostavni dizajn
  • materijal: palmino lišće
€ 45,49 (€ 15,16 / kom.)

Dostava do 07. listopada

Krpa s pčelinjim voskom za višekratnu upotrebu

Dantesmile Krpa s pčelinjim voskom za višekratnu upotrebu

  • 100% organska i održiva
  • ručno proizvedena
  • veličina: cca 25 x 25 cm
€ 7,89

Dostava do 20. listopada

Mrežaste vrećice od organskog pamuka, set od 3 komada

Dantesmile Mrežaste vrećice od organskog pamuka, set od 3 komada

  • idealno za voće i povrće
  • višestruka uporaba
  • veličina: 25,5 x 30,5 cm
€ 11,29

Dostava do 20. listopada

Dantesmile Krpa od organskog pamuka

Dantesmile Krpa od organskog pamuka

  • od 100% organskog pamuka
  • za višekratnu upotrebu
  • veličina: 75 x 75 cm
€ 7,89

Dostava do 20. listopada

Dantesmile Vrećica od organskog pamuka

Dantesmile Vrećica od organskog pamuka

  • od 100% organskog pamuka
  • praktična vezica za zatvaranje
  • može se prati
€ 4,29

Dostava do 06. studenoga

Bee's Wrap Omot od pčelinjeg voska - Oceans Print

Bee's Wrap Omot od pčelinjeg voska -​ Oceans Print

  • 3 veličine (S, M, L)
  • izrađeno od organskog pamuka
  • ekološki prihvatljiva i poštena trgovina
€ 29,49

Dostava do 07. listopada

Vejibag Long

Vejibag Vejibag Long

  • dobra alternativa plastici
  • izrađen od neobojenog organskog pamuka
  • veličina: 28 x 43 cm
€ 29,99

Dostava do 02. studenoga

Vejibag Standard

Vejibag Vejibag Standard

  • od neobojenog organskog pamuka
  • dugotrajna svježina povrća
  • veličina: 27,94 x 30,48 cm
€ 26,49

Dostava do 07. listopada

Eko "folije" od pčelinjeg voska set od 3 komada

Bee's Wrap Eko "folije" od pčelinjeg voska set od 3 komada, Medium (25x27,5cm) (3 komada)

  • lako oblikovanje
  • dugotrajna svježina
  • za višekratnu upotrebu
€ 26,99 (€ 9,00 / kom.)

Dostava do 16. listopada