Multikraft Kamen za čišćenje, 250 g

Prirodan i svestran

€ 16,79

(€ 67,16 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 250 g

Na zalihama imamo još samo 8 komada.

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 59,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • izdašan i održiv
  • uklanja tvrdokornu prljavštinu
  • poliranje do visokog sjaja bez ogrebotina

Često naručeno zajedno sa Sodasan Čista soda bikarbona, 690 g

Multikraft Kamen za čišćenje, 250 g € 16,79 (€ 67,16 / kg)
Sodasan Čista soda bikarbona, 690 g € 6,09 (€ 8,83 / kg)
Ukupna cijena: € 22,88
Opis

Kamen za čišćenje pouzdano uklanja tvrdokornu prljavštinu i polira površine visokog sjaja bez opasnosti od ogrebotina. Zahvaljujući biljnim sirovinama, eteričnim uljima i EM keramičkom prahu, iznimno je izdašan i svestran – idealan za kromirani čelik i staklokeramičke ploče za kuhanje.

Br. proiz. XPF-MK-100226.025
Sadržaj: 250 g
EAN: 9120024751953
Marke: Multikraft
Vrste proizvoda: Abrazivi
Primjena: Auto, Kupaonica
Učinak čišćenja: Protiv prljavštine
Sastav

< 5 % anionski tenzidi, < 5 % neionski tenzidi, < 5 % sapun, prirodni mirisi (limonen, citral), EM keramika u prahu, mramorno brašno, silicijev dioksid, voda, ulje naranče, Litsea cubeba

Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Multikraft Produktions- und HandelsgmbH, Sulzbach 17, 4632, Pichl, Austrija, info@multikraft.at, www.multikraft.com

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Multikraft Kamen za čišćenje

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder