Poliboy - Održiva ekološka sredstva za čišćenje

Klimatski neutralni proizvodi za vaš dom!

Filtriranje i sortiranje

Cijene Značajke Materijal Certifikati Primjena Učinak čišćenja
Filteri

Poliboy: 16 proizvoda

Poliboy Bio sredstvo za čišćenje kupaonice

Poliboy Bio sredstvo za čišćenje kupaonice, 500 ml

  • za kade, pločice i armature
  • protiv kamenca i ostataka sapuna
  • vegansko i prirodno
€ 3,69 (€ 7,38 / l)

Dostava do 07. listopada

Poliboy Krpa za njegu srebra

Poliboy Krpa za njegu srebra

  • za nakit, pribor za jelo i kovanice
  • uklanja tamne mrlje i naslage
  • pruža predivan sjaj
€ 3,79

Dostava do 07. listopada

Bio koncentrat za robote za čišćenje podova

Poliboy Bio koncentrat za robote za čišćenje podova, 1 l

  • za sve podove koji se mogu brisati
  • brzo sušenje i slabo pjenjenje
  • svježi miris grejpa
€ 6,79 (€ 6,79 / l)

Dostava do 07. listopada

Poliboy Sredstvo za zaustavljanje prašine

Poliboy Sredstvo za zaustavljanje prašine, Citrus (500 ml)

  • za plastiku, metal, staklo i drvo
  • s antistatičkom formulom
  • svjež miris
€ 3,99 (€ 7,98 / l)

Dostava do 07. listopada

Bio sredstvo za čišćenje parketa i drvenih podova

Poliboy Bio sredstvo za čišćenje parketa i drvenih podova, 1 l

  • za podove od pravog drva
  • čisti i njeguje
  • s voćnim mirisom
€ 5,79 (€ 5,79 / l)

Dostava do 07. listopada

Poliboy Bio sredstvo za čišćenje kuhinje

Poliboy Bio sredstvo za čišćenje kuhinje, 500 ml

  • s mirisom naranče
  • za površine i još mnogo toga
  • učinkovito protiv masnoće i prljavštine
€ 3,45 € 3,64 (€ 6,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Poliboy Sredstvo za osvježenje namještaja

Poliboy Sredstvo za osvježenje namještaja, 375 ml

  • za namještaj od plastike, drva i metala
  • uklanja prljavštinu, prašinu i mrlje
  • s predivnim mirisom svježine
€ 4,89 (€ 13,04 / l)

Dostava do 07. listopada

Poliboy Sredstvo za obnavljanje drva

Poliboy Sredstvo za obnavljanje drva, 100 ml

  • za sve vrste lakiranog drva
  • uklanja sve vrste nečistoća
  • pruža čvrstoću i sjaj
€ 3,79 (€ 37,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Poliboy Bio sredstvo za čišćenje podova

Poliboy Bio sredstvo za čišćenje podova, 1 l

  • za sve podove koji se mogu brisati
  • 100% prirodni aktivni sastojci
  • sa svježim mirisom
€ 5,79 (€ 5,79 / l)

Dostava do 07. listopada

Poliboy Snažno sredstvo za čišćenje s narančom

Poliboy Snažno sredstvo za čišćenje s narančom, 200 ml

  • protiv masnoće, ljepila i mrlja
  • može se koristiti čisto i razrijeđeno
  • s mirisom naranče
€ 9,09 (€ 45,45 / l)

Dostava do 07. listopada

Poliboy Pamučne krpe za njegu, natur

Poliboy Pamučne krpe za njegu, natur, 2 komada

  • bez dlačica - za čist rezultat
  • nježne prema površinama - štite izgled visokog sjaja
  • perive i višekratno upotrebljive
€ 5,09 (€ 2,55 / kom.)

Dostava do 07. listopada

Poliboy Sredstvo za osvježenje kože

Poliboy Sredstvo za osvježenje kože, 375 ml

  • za glatku i zrnatu kožu
  • povećava otpornost
  • pruža predivan sjaj
€ 4,89 (€ 13,04 / l)

Dostava do 07. listopada

Poliboy Bio sredstvo za čišćenje od octa

Poliboy Bio sredstvo za čišćenje od octa, 1 l

  • snažan protiv kamenca i prljavštine
  • bez mikroplastike
  • uklanja mirise
€ 3,99 (€ 3,99 / l)

Dostava do 07. listopada

Poliboy Bio višenamjensko sredstvo za čišćenje

Poliboy Bio višenamjensko sredstvo za čišćenje, 500 ml

  • za površine koje se mogu brisati
  • učinkovito protiv prljavštine
  • s mirisom grejpa
€ 3,69 (€ 7,38 / l)

Dostava do 07. listopada

Bio sredstvo za čišćenje stakla i površina

Poliboy Bio sredstvo za čišćenje stakla i površina, 500 ml

  • za staklene površine, ogledala i još mnogo toga
  • za čistoću bez tragova
  • ambalaža izrađena od reciklata
€ 3,99 (€ 7,98 / l)

Dostava do 07. listopada

Poliboy Neutralizator mirisa

Poliboy Neutralizator mirisa, 500 ml

  • za otporni tekstil i plastiku
  • ambalaža od reciklirane plastike
  • bez mirisa
€ 4,59 (€ 9,18 / l)

Trenutno nije dostupno

Osnovan 1930. godine, Poliboy nudi održive organske proizvode za čišćenje cijele kuće! Na temelju prirodnih sastojaka, veganska sredstva za čišćenje moćna su sredstva protiv kamenca, masnoće i druge prljavštine te uvjeravaju svojom održivošću: u suradnji s ClimatePartner, emisije CO₂ koje nastaju u svim fazama proizvodnje proizvoda kompenziraju se u certificiranim projektima.