Poliboy - Noviteti

Filtriranje i sortiranje

Cijene Marke Značajke Certifikati Primjena Učinak čišćenja
Filteri

Poliboy - Noviteti: 7 proizvoda

Poliboy Krpa za njegu srebra

Poliboy Krpa za njegu srebra

  • za nakit, pribor za jelo i kovanice
  • uklanja tamne mrlje i naslage
  • pruža predivan sjaj
€ 3,79

Dostava do 07. listopada

Poliboy Sredstvo za zaustavljanje prašine

Poliboy Sredstvo za zaustavljanje prašine, Citrus (500 ml)

  • za plastiku, metal, staklo i drvo
  • s antistatičkom formulom
  • svjež miris
€ 3,99 (€ 7,98 / l)

Dostava do 07. listopada

Poliboy Sredstvo za osvježenje namještaja

Poliboy Sredstvo za osvježenje namještaja, 375 ml

  • za namještaj od plastike, drva i metala
  • uklanja prljavštinu, prašinu i mrlje
  • s predivnim mirisom svježine
€ 4,89 (€ 13,04 / l)

Dostava do 07. listopada

Poliboy Sredstvo za obnavljanje drva

Poliboy Sredstvo za obnavljanje drva, 100 ml

  • za sve vrste lakiranog drva
  • uklanja sve vrste nečistoća
  • pruža čvrstoću i sjaj
€ 3,79 (€ 37,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Poliboy Snažno sredstvo za čišćenje s narančom

Poliboy Snažno sredstvo za čišćenje s narančom, 200 ml

  • protiv masnoće, ljepila i mrlja
  • može se koristiti čisto i razrijeđeno
  • s mirisom naranče
€ 9,09 (€ 45,45 / l)

Dostava do 07. listopada

Poliboy Sredstvo za osvježenje kože

Poliboy Sredstvo za osvježenje kože, 375 ml

  • za glatku i zrnatu kožu
  • povećava otpornost
  • pruža predivan sjaj
€ 4,89 (€ 13,04 / l)

Dostava do 07. listopada

Poliboy Neutralizator mirisa

Poliboy Neutralizator mirisa, 500 ml

  • za otporni tekstil i plastiku
  • ambalaža od reciklirane plastike
  • bez mirisa
€ 4,59 (€ 9,18 / l)

Trenutno nije dostupno