Sve za čistu kuhinju od marke greenatural

Pregled svih proizvoda

Filtriranje i sortiranje

Cijene Marke Značajke Certifikati Primjena Učinak čišćenja
Filteri

Sve za čistu kuhinju od marke greenatural: 7 proizvoda

Sredstvo za pranje posuđa - naranča i čajevac

Greenatural Sredstvo za pranje posuđa -​ naranča i čajevac, 500 ml

  • koncentrat
  • s eteričnim uljima
€ 4,39 (€ 8,78 / l)

Dostava do 05. listopada

Greenatural Odmašćivač

Greenatural Odmašćivač, Dodatno punjenje 500 ml

  • visoka snaga otapanja masnoće
  • biorazgradivo
  • s uljem čajevca i limuna
€ 3,59 (€ 7,18 / l)

Dostava do 16. listopada

Greenatural Deterdžent za perilicu posuđa

Greenatural Deterdžent za perilicu posuđa, 500 ml

  • visoko koncentriran
  • s uljem mente i eukaliptusa
  • vrlo izdašan
€ 6,69 (€ 13,38 / l)

Dostava do 05. listopada

Sredstvo za pranje posuđa - aloe vera i limun

Greenatural Sredstvo za pranje posuđa -​ aloe vera i limun, 500 ml

  • s eteričnim uljima
  • visoka snaga pranja
  • bez sintetičkih boja
€ 4,39 (€ 8,78 / l)

Dostava do 05. listopada

Greenatural Tablete za perilicu posuđa

Greenatural Tablete za perilicu posuđa, 50 komada

  • visoka moć čišćenja i odmašćivanja
  • s uljem naranče i limuna
  • biorazgradivo
€ 13,39 (€ 0,27 / kom.)

Dostava do 05. listopada

Greenatural Sol za perilicu posuđa

Greenatural Sol za perilicu posuđa, 1 kg

  • za čisto posuđe
  • smanjuje tvrdoću vode
  • sprječava taloženje kamenca
€ 1,89 (€ 1,89 / kg)

Dostava do 05. listopada

Sredstvo za uklanjanje kamenca u aparatima za kavu Eco

Greenatural Sredstvo za uklanjanje kamenca u aparatima za kavu Eco, 250 ml

  • 100% biorazgradivo
  • produžuje vijek trajanja uređaja
  • bez tvari životinjskog podrijetla
€ 6,69 (€ 26,76 / l)

Dostava do 05. listopada