YOPE - Svijeće i sredstva za pranje posuđa

Otkrijte proizvode brenda YOPE – ručno rađene mirisne svijeće od 100 % sojinog voska šire prekrasan miris Vašim domom. Prirodna sredstva za pranje posuđa osiguravaju čisto posuđe, a istovremeno su nježna prema koži.

Filtriranje i sortiranje

Cijene Značajke
Filteri

YOPE: 14 proizvoda

Probiotics prirodno sredstvo za čišćenje tuš kabina

YOPE Probiotics prirodno sredstvo za čišćenje tuš kabina, 500 ml

  • učinkovito otapa kamenac i ostatke sapuna
  • djeluje i u fugama te udubljenjima
  • 98 % prirodnih sastojaka
€ 8,10 € 9,01 (€ 16,20 / l)

Dostava do 07. listopada

Probiotics prirodno univerzalno sredstvo za čišćenje

YOPE Probiotics prirodno univerzalno sredstvo za čišćenje, 500 ml

  • za čiste površine
  • 98 % sastojaka iz prirode
  • za nehrđajući čelik, emajl, plastiku i još mnogo toga
€ 8,10 € 9,01 (€ 16,20 / l)

Dostava do 07. listopada

Probiotics prirodno sredstvo za čišćenje podova

YOPE Probiotics prirodno sredstvo za čišćenje podova, 750 ml

  • 99 % sastojaka iz prirode
  • pogodno za mnoge vrste podova
  • veganska formula
€ 9,07 € 10,08 (€ 12,09 / l)

Dostava do 07. listopada

YOPE Probiotics prirodna pasta za čišćenje

YOPE Probiotics prirodna pasta za čišćenje, 160 g

  • praktično za kuhinju i kupaonicu
  • uklanja tvrdokorne naslage
  • veganski proizvod, nije testiran na životinjama
€ 7,04 € 7,83 (€ 44,00 / kg)

Dostava do 07. listopada

YOPE Mirisna svijeća Incense

YOPE Mirisna svijeća Incense

  • od 100 % sojinog voska
  • sladak, kožni miris
  • ručno izrađeno
€ 25,61 € 28,46

Dostava do 07. listopada

Prirodni deterdžent za ručno pranje posuđa Mint & Mandarin

YOPE Prirodni deterdžent za ručno pranje posuđa Mint & Mandarin, 750 ml

  • nježno prema osjetljivoj koži
  • za čisto posuđe
  • neutralan pH
€ 7,04 € 7,83 (€ 9,39 / l)

Dostava do 07. listopada

Prirodni deterdžent za ručno pranje posuđa Bergamot & Basil

YOPE Prirodni deterdžent za ručno pranje posuđa Bergamot & Basil, 750 ml

  • nježno prema koži
  • za čisto posuđe
  • ugodan biljni miris
€ 7,04 € 7,83 (€ 9,39 / l)

Dostava do 07. listopada

Prirodni deterdžent za ručno pranje posuđa Cucumber

YOPE Prirodni deterdžent za ručno pranje posuđa Cucumber, 750 ml

  • za osjetljivu kožu
  • s ekstraktom aloe vere
  • svježi miris krastavca
€ 7,04 € 7,83 (€ 9,39 / l)

Dostava do 07. listopada

Probiotics prirodno sredstvo za čišćenje kuhinje

YOPE Probiotics prirodno sredstvo za čišćenje kuhinje, 500 ml

  • uklanja masnoću i prljavštinu
  • idealno za radne ploče i ormariće
  • veganska formula
€ 8,10 € 9,01 (€ 16,20 / l)

Dostava do 07. listopada

YOPE Mirisna svijeća Fig Tree

YOPE Mirisna svijeća Fig Tree

  • od 100 % sojinog voska
  • svjež, slatkast miris
  • ručno izrađeno
€ 25,61 € 28,46

Dostava do 07. listopada

YOPE Mirisna svijeća Vanilla

YOPE Mirisna svijeća Vanilla

  • od 100 % sojinog voska
  • slatkast cvjetni miris
  • ručno izrađeno
€ 25,61 € 28,46

Dostava do 07. listopada

YOPE Mirisna svijeća Verbena

YOPE Mirisna svijeća Verbena

  • od 100 % sojinog voska
  • osvježavajući citrusni miris
  • ručno izrađeno
€ 25,61 € 28,46

Dostava do 07. listopada

Probiotics prirodno sredstvo za čišćenje WC-a

YOPE Probiotics prirodno sredstvo za čišćenje WC-​a, 750 ml

  • učinkovita formula u gelu
  • veganska formula
  • uklanja neugodne mirise
€ 9,07 € 10,08 (€ 12,09 / l)

Trenutno nije dostupno

Probiotics prirodni deterdžent za ručno pranje posuđa

YOPE Probiotics prirodni deterdžent za ručno pranje posuđa, 500 ml

  • bez muke otapa masnoću i zagorjele ostatke
  • 99 % sastojaka iz prirode
  • praktična pumpica za doziranje
€ 8,10 € 9,01 (€ 16,20 / l)

Trenutno nije dostupno