Deterdžent s 5% popusta

Filtriranje i sortiranje

Cijene Highlights Marke Značajke Materijal Certifikati Primjena Učinak čišćenja
Filteri

Deterdženti: 1 - 30 od 33 proizvoda

ECO tablete za strojno pranje suđa - Multi

claro ECO tablete za strojno pranje suđa -​ Multi, 70 komada

  • s funkcijom soli i sredstva za ispiranje
  • vodotopiva folija
  • vrlo učinkovito
€ 17,39 (€ 0,25 / kom.)

Dostava do 07. listopada

Frosch Zero Sensitiv losion za pranje posuđa

Frosch Zero Sensitiv losion za pranje posuđa, 500 ml

  • visoka snaga pranja
  • pH neutralno za kožu
  • idealno za osjetljivu kožu
€ 2,48 € 3,10 (€ 4,96 / l)

Dostava do 07. listopada

biobel Deterdžent za ručno pranje posuđa

biobel Deterdžent za ručno pranje posuđa, 5 l

  • otapa masnoću i prljavštinu
  • nježan prema koži
  • sa svježim mirisom limuna
€ 27,92 € 34,91 (€ 5,58 / l)

Dostava do 07. listopada

Losion za ručno pranje posuđa s aloe verom

Frosch Losion za ručno pranje posuđa s aloe verom, Vrećica za nadopunu 800 ml

  • čišćenje ugodno za kožu
  • s biljnim tenzidima
  • 5,5 pH neutralan za kožu
€ 3,99 (€ 4,99 / l)

Dostava do 07. listopada

PUREWAVE Čarobna spužva

PUREWAVE Čarobna spužva

  • posebno upijajuća i robusna
  • 100% biorazgradiva
  • periva na 60°C
€ 3,82 € 4,50

Dostava do 07. listopada

EcoPhil Tekući deterdžent za ručno pranje suđa

EcoPhil Tekući deterdžent za ručno pranje suđa, 500 ml

  • čisti sve vrste posuđa
  • uklanja zagorjelo i osušeno
  • vrlo učinkovito
€ 4,69 € 7,83 (€ 9,38 / l)

Dostava do 07. listopada

Četka za pranje posuđa s promjenjivom glavom

ecoLiving Četka za pranje posuđa s promjenjivom glavom, Black

  • prirodne biljne čekinje
  • bez plastike
  • dugotrajno korištenje
€ 7,49

Dostava do 07. listopada

Tea Natura Prašak za perilicu posuđa

Tea Natura Prašak za perilicu posuđa, 1 kg

  • pogodno za sve perilice posuđa
  • biorazgradivo
  • tenzidi biljnog porijekla
€ 8,36 € 8,80 (€ 8,36 / kg)

Dostava do 07. listopada

Seep Lufa spužva za čišćenje

Seep Lufa spužva za čišćenje, 4 komada

  • bez plastike i kompostabilno
  • može se prati u perilici rublja na 30-40°C
  • pogodno za tave s neprianjajućim dnom
€ 12,19 (€ 3,05 / kom.)

Dostava do 07. listopada

Deterdžent za ručno pranje posuđa - Crvena naranča

ZIELKO Deterdžent za ručno pranje posuđa -​ Crvena naranča, 500 ml

  • za posuđe, lonce i površine
  • pogodno i za osjetljivu kožu
  • s mirisom crvene naranče
€ 3,00 € 3,75 (€ 6,00 / l)

Dostava do 07. listopada

Herbow Sredstvo za pranje suđa - fresh nature

Herbow Sredstvo za pranje suđa -​ fresh nature, 500 ml

  • Učinkovito uklanja prljavštinu
  • S praktičnim dozatorom
  • Bez mirisa
€ 3,24 € 3,42 (€ 6,48 / l)

Dostava do 07. listopada

Cose della Natura Celulozna spužva Universal

Cose della Natura Celulozna spužva Universal, Srednja

  • 100% prirodna
  • visoka snaga upijanja
  • može se prati na 60°C
€ 11,72 € 12,34

Dostava do 07. listopada

OWOSCHFETZN Spužvasta krpa "Henne Berta - Happy Day"

OWOSCHFETZN Spužvasta krpa "Henne Berta -​ Happy Day", Plava

  • periva
  • za višekratnu upotrebu
  • veseli dizajn
€ 6,31 € 6,65

Dostava do 07. listopada

Sklopivi stalak za sušenje posuđa, veliki

Brabantia Sklopivi stalak za sušenje posuđa, veliki, Dark Grey

  • dvije odvojive košare za pribor za jelo
  • četiri kuke za čaše za vino
  • uklj. posudu za cijeđenje s odvodom
€ 56,39 € 80,57

Dostava do 07. listopada

Tekući deterdžent za pranje posuđa - Limun

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Tekući deterdžent za pranje posuđa -​ Limun, 500 ml

  • pogodno i za osjetljive tipove kože
  • učinkovito otapanje masti
  • pruža sjaj
€ 6,10 € 6,43 (€ 12,20 / l)

Dostava do 07. listopada

Seep Spužvaste krpe

Seep Spužvaste krpe, 4 komada

  • perivo i kompostabilno
  • pranje u perilici rublja na 30-40°C
  • izrađeno od celuloze i recikliranog pamuka
€ 12,29 (€ 3,07 / kom.)

Dostava do 07. listopada

organic family Sredstvo za pranje posuđa - Summer Song

purenn organic family Sredstvo za pranje posuđa -​ Summer Song, 500 ml

  • s ekstraktom kamilice i nevena
  • uklanja masnoću i ostatke hrane
  • rezultati bez tragova
€ 4,68 € 4,93 (€ 9,36 / l)

Dostava do 07. listopada

bluu spongeblub – spužve protiv ogrebotina

bluu spongeblub – spužve protiv ogrebotina, 2 komada

  • za brojne površine
  • posebno upijajuće
  • ekološki prihvatljivo i vegansko
€ 7,33 € 7,72 (€ 3,67 / kom.)

Dostava do 07. listopada

fred cleantstone - refill za kamen za čišćenje

bluu fred cleantstone -​ refill za kamen za čišćenje, 250 g

  • za kromirani čelik i staklokeramičke ploče za kuhanje
  • potpuno prirodni sastojci
  • praktično i izdašno
€ 21,42 € 22,55 (€ 85,68 / kg)

Dostava do 07. listopada

Spužvasta krpa "Henne Berta - Make a wisch"

OWOSCHFETZN Spužvasta krpa "Henne Berta -​ Make a wisch", Tirkizna

  • sa 3 šarene kokoši
  • prirodni materijali
  • izdržljiva
€ 6,31 € 6,65

Dostava do 07. listopada

Tekući deterdžent za ručno pranje posuđa - Timijan i naranča

ALPEKO Tekući deterdžent za ručno pranje posuđa -​ Timijan i naranča, 500 ml

  • biljni surfaktanti
  • prirodna formulacija
  • osnažujući biljni miris
€ 5,80 € 6,11 (€ 11,60 / l)

Dostava do 07. listopada

ecoLiving Drvena četka za čišćenje lonaca

ecoLiving Drvena četka za čišćenje lonaca

  • biljne čekinje
  • izdržljiva i robusna
  • bez mikroplastike
€ 4,88 € 5,14

Dostava do 07. listopada

Cleaning Block Kamen za čišćenje grill-ploča

Cleaning Block Kamen za čišćenje grill-​ploča

  • uklanja prljavštinu i tvrdokorne mrlje
  • bez mirisa
  • bakterio-statički
€ 3,35 € 3,53

Dostava do 07. listopada

Organski deterdžent za ručno pranje posuđa - Lavanda i ružmarin

ALPEKO Organski deterdžent za ručno pranje posuđa -​ Lavanda i ružmarin, 500 ml

  • hipoalergen
  • prirodna formula
  • svjež biljni miris
€ 5,80 € 6,11 (€ 11,60 / l)

Dostava do 07. listopada

OWOSCHFETZN Spužvasta krpa "Vez"

OWOSCHFETZN Spužvasta krpa "Vez", Srca

  • bez plastike i prirodno
  • praktično i funkcionalno
  • za višekratnu upotrebu
€ 6,31 € 6,65

Dostava do 07. listopada

Cleaning Block Kamen za čišćenje bazena

Cleaning Block Kamen za čišćenje bazena

  • ekološki i bez mirisa
  • uklanja kamenac, prljavštinu i alge
  • jednostavno i učinkovito čišćenje
€ 3,35 € 3,53

Dostava do 07. listopada

BiOHY Tablete za perilicu posuđa All-in-One

BiOHY Tablete za perilicu posuđa All-​in-​One, 40 komada

  • za posuđe, pribor za jelo, čaše i porculan
  • uklanja tvrdokorne ostatke i masnoću
  • za dugotrajan sjaj
€ 24,48 € 25,77 (€ 0,61 / kom.)

Dostava do 07. listopada

nic family Sredstvo za pranje posuđa - Autumn Memories

purenn nic family Sredstvo za pranje posuđa -​ Autumn Memories, 500 ml

  • veganski proizvod
  • nježan orema koži
  • s aloe verom i brusnicama
€ 4,68 € 4,93 (€ 9,36 / l)

Dostava do 07. listopada

biobel Kruti deterdžent za pranje posuđa

biobel Kruti deterdžent za pranje posuđa, 150 g

  • za sve vrste posuđa
  • uklanja prljavštinu i masnoću
  • 100 % biorazgradivo
€ 6,21 € 6,54 (€ 41,40 / kg)

Dostava do 07. listopada

Prirodni deterdžent za ručno pranje posuđa Cucumber

YOPE Prirodni deterdžent za ručno pranje posuđa Cucumber, 750 ml

  • za osjetljivu kožu
  • s ekstraktom aloe vere
  • svježi miris krastavca
€ 7,43 € 7,83 (€ 9,91 / l)

Dostava do 07. listopada