Deterdženti za pranje rublja s 5% popusta

Filtriranje i sortiranje

Cijene Highlights Vrsta rublja Marke Značajke Materijal Certifikati Primjena Učinak čišćenja Temperatura pranja
Filteri

Deterdženti za pranje rublja: 1 - 30 od 42 proizvoda

Klar Mjerna šalica 150 ml

Klar Mjerna šalica 150 ml

  • za precizno doziranje
  • detaljno skaliranje u šalici
  • napravljeno od čistog PP - može se reciklirati
€ 0,79 € 0,84

Dostava do 07. listopada

Zero Sensitiv deterdžent za pranje rublja

Frosch Zero Sensitiv deterdžent za pranje rublja, 1.500 ml

  • za šareno i bijelo rublje
  • bez boja
  • 30 °C – 95 °C
€ 7,20 € 9,01 (€ 4,80 / l)

Dostava do 07. listopada

claro EKO prašak za pranje šarenog rublja

claro EKO prašak za pranje šarenog rublja, 2,20 kg

  • za osjetljivo i obojeno rublje
  • 30°C - 95°C
  • do 35 pranja
€ 22,99 (€ 10,45 / kg)

Dostava do 07. listopada

claro EKO prašak za pranje bijelog rublja

claro EKO prašak za pranje bijelog rublja, 1 kg

  • bijelo i svijetlo rublje
  • 30° - 95°C
  • do 35 pranja
€ 11,29 (€ 11,29 / kg)

Dostava do 07. listopada

Frosch Zero Sensitiv omekšivač

Frosch Zero Sensitiv omekšivač, 750 ml

  • bez boja i parfema
  • s njegujućom ureom
  • s nježnim mirisom
€ 2,91 € 3,64 (€ 3,88 / l)

Dostava do 07. listopada

planet pure Univerzalni deterdžent - 0% OHNE

planet pure Univerzalni deterdžent -​ 0% OHNE, 30 pranja (1,50 l)

  • za bijelo i šareno rublje
  • idealno za osjetljivu kožu
  • za sve temperature pranja
€ 9,83 (€ 6,55 / l)

Dostava do 07. listopada

Listići deterdženta za pranje rublja bez mirisa

Small Planet AMZ Listići deterdženta za pranje rublja bez mirisa, Travel Size 4 kom (4 komada)

  • za pranje bijelog i šarenog rublja
  • nježna formulacija
  • 20°C - 60°C
€ 3,15 € 3,32 (€ 0,79 / kom.)

Dostava do 07. listopada

Garden Trading Sklopivo sušilo za rublje

Garden Trading Sklopivo sušilo za rublje

  • izrađeno od neobrađenog drveta bukve
  • podesivo u 2 stupnja
  • visina: 151 cm
€ 83,68 € 88,09

Besplatna dostava do 07. listopada

CLEEN Prašak za pranje rublja na bazi kokosa

CLEEN Prašak za pranje rublja na bazi kokosa, 502 g

  • za bijelo i obojeno rublje
  • djelotvorno čak i na niskim temperaturama
  • bez mirisa
€ 5,90 € 6,22 (€ 11,75 / kg)

Dostava do 07. listopada

2-in-1 Tekući deterdžent za pranje rublja 0%

biobel 2-​in-​1 Tekući deterdžent za pranje rublja 0%, 5 l

  • za sve tkanine
  • pogodno i za opremu kućnih ljubimaca
  • biorazgradivo
€ 26,49 (€ 5,30 / l)

Dostava do 07. listopada

ALPEKO Tekući deterdžent - Maslina

ALPEKO Tekući deterdžent -​ Maslina, 500 ml

  • hipoalergen
  • prirodna formulacija
  • bez optičkih izbjeljivača
€ 6,31 € 6,65 (€ 12,62 / l)

Dostava do 07. listopada

Ecoegg Jaje za pranje rublja, 70 pranja

Ecoegg Jaje za pranje rublja, 70 pranja, Fresh Linen

  • zamjenjuje deterdžent i omekšivač
  • snažno otapa prljavštinu
  • prirodno i učinkovito
€ 16,59

Dostava do 07. listopada

Officina Naturae Deterdžent za pranje rublja

Officina Naturae Deterdžent za pranje rublja, 1 kg

  • Visoka snaga pranja
  • Surfaktanti biljnog podrijetla
  • S uljem lavande
€ 12,23 € 12,88 (€ 12,23 / kg)

Dostava do 07. listopada

Beeta Univerzalni deterdžent

Beeta Univerzalni deterdžent, 1 l

  • za sva vlakna osim vune i svile
  • za sve tvrdoće vode
  • ručno i strojno pranje
€ 8,36 € 8,80 (€ 8,36 / l)

Dostava do 07. listopada

Ecoegg Jaja za sušilicu rublja

Ecoegg Jaja za sušilicu rublja, Fresh Linen (2 komada)

  • smanjuje vrijeme sušenja
  • daje dodatan miris rublju
  • za meku odjeću
€ 17,79 (€ 8,90 / kom.)

Dostava do 07. listopada

Tekući deterdžent Sensitive Color - Bosiljak

pero Tekući deterdžent Sensitive Color -​ Bosiljak, 1 l

  • za bijelo, šareno i osjetljivo rublje
  • s eteričnim uljem bosiljka
  • 20°C - 95°C
€ 10,70 € 11,27 (€ 10,70 / l)

Dostava do 07. listopada

Officina Naturae Osvježivač tekstila - morski povjetarac

Officina Naturae Osvježivač tekstila -​ morski povjetarac, 100 ml

  • za tekstil i miris prostora
  • jednostavna primjena
  • u svečanom dizajnu
€ 5,15 € 12,88 (€ 51,50 / l)

Dostava do 07. listopada

hello simple Ekološki deterdžent za pranje rublja

hello simple Ekološki deterdžent za pranje rublja, 700 g

  • pogodno za sve tvrdoće vode
  • čisti i dječju odjeću
  • neutralan miris
€ 18,05 € 19,00 (€ 25,79 / kg)

Dostava do 07. listopada

hello simple Zero Waste zrnasti sapun za domaćinstvo

hello simple Zero Waste zrnasti sapun za domaćinstvo, 100 g

  • učinkovito sredstvo za čišćenje
  • bez mirisa i boja
  • bez ambalaže
€ 7,43 € 7,83 (€ 74,30 / kg)

Dostava do 07. listopada

Greenatural Eco 0% omekšivač

Greenatural Eco 0% omekšivač, 1 l

  • bez mirisa
  • dermatološki ispitano
  • 100% sastojci prirodnog porijekla
€ 7,29 (€ 7,29 / l)

Dostava do 07. listopada

ALPEKO Tekući deterdžent za rublje - Marseille

ALPEKO Tekući deterdžent za rublje -​ Marseille, 500 ml

  • za sve boje i tekstil
  • hipoalergena formula
  • veganski proizvod
€ 6,31 € 6,65 (€ 12,62 / l)

Dostava do 07. listopada

Tekući deterdžent Sensitive Color Lavanda

pero Tekući deterdžent Sensitive Color Lavanda, 3 l

  • za bijelo, šareno i osjetljivo rublje
  • s bijelom lavandom
  • 20°C - 95°C
€ 27,99 (€ 9,33 / l)

Dostava do 07. listopada

Officina Naturae Set uzoraka parfema za rublje

Officina Naturae Set uzoraka parfema za rublje, 80 ml

  • 1x Parfem za rublje Morski povjetarac, 20ml
  • 1x Parfem za rublje Latice ruže, 20ml
  • 1x Parfem za rublje Cvijet zobi, 20ml
€ 26,01 € 27,38 (€ 325,13 / l)

Dostava do 07. listopada

organic family Omekšivać za rublje - Sunday Morning

purenn organic family Omekšivać za rublje -​ Sunday Morning, 1 l

  • za mekano rublje
  • smanjuje statički naboj
  • s lavandom i aloe verom
€ 6,69 (€ 6,69 / l)

Dostava do 07. listopada

organic family Tekući deterdžent za rublje - Happy Moments

purenn organic family Tekući deterdžent za rublje -​ Happy Moments, 1 l

  • idealno za dječje rublje
  • prirodni sastojci
  • s kamilicom
€ 9,88 € 10,41 (€ 9,88 / l)

Dostava do 07. listopada

OKAY Deterdžent Prince Perfect

OKAY Deterdžent Prince Perfect, 1 l

  • za sve tkanine i boje
  • djeluje čak i na niskim temperaturama
  • učinkovito pranje
€ 10,60 € 11,16 (€ 10,60 / l)

Dostava do 07. listopada

LastObject Mreža za pranje rublja

LastObject Mreža za pranje rublja, 23x19 cm

  • od 100% organskog pamuka
  • periva na 60°C
€ 7,33 € 7,72

Dostava do 07. listopada

organic family Tekući deterdžent za pranje rublja - Daily Routine

purenn organic family Tekući deterdžent za pranje rublja -​ Daily Routine, 1 l

  • za obojeno i bijelo rublje
  • za mnoge vrste tekstila
  • 30° - 95° Celzijusa
€ 10,49 (€ 10,49 / l)

Dostava do 07. listopada

Multikraft eMC sredstvo za čišćenje tekstila

Multikraft eMC sredstvo za čišćenje tekstila, 1 l

  • primjenjivo kao dodatak kod pranja rublja
  • za neutralizaciju mirisa
  • djelotvorno protiv mrlja
€ 33,99 (€ 33,99 / l)

Dostava do 07. listopada

EcoPhil Tekući deterdžent za pranje rublja

EcoPhil Tekući deterdžent za pranje rublja, Sensitiv (1 l)

  • za šareni i crni tekstil
  • dubinski čisti vlakna
  • učinkovito otapa mrlje
€ 7,05 € 10,08 (€ 7,05 / l)

Dostava do 07. listopada