Pribor s 5% popusta

Filtriranje i sortiranje

Cijene Highlights Marke Značajke Materijal Certifikati Primjena Učinak čišćenja
Filteri

Pribor: 1 - 30 od 47 proizvoda

PerfectFit vreća za smeće – pakiranje u roli

Brabantia PerfectFit vreća za smeće – pakiranje u roli, 23-​30L (G) -​ 20 kom.

  • s praktičnom trakom za vezanje
  • jednostavno vađenje iz kante
  • vrlo čvrsta
€ 5,59 € 5,89

Dostava do 07. listopada

PUREWAVE Home Perfume Sheabutter & Birnenblüte

PUREWAVE Home Perfume Sheabutter & Birnenblüte, 250 ml

  • profil mirisa: voćni, cvjetni i slatki
  • dugotrajno iskustvo mirisa
  • bez sintetičkih aditiva
€ 6,65 € 7,83 (€ 26,60 / l)

Dostava do 07. listopada

Frosch Zero Sensitiv losion za pranje ruku

Frosch Zero Sensitiv losion za pranje ruku, 500 ml

  • idealno kod čestog pranja ruku
  • 100 % reciklabilna ambalaža
  • bez bojila i mirisa
€ 2,91 € 3,64 (€ 5,82 / l)

Dostava do 07. listopada

The Sustainable People Reciklirane vrećice za smeće s vezicom

The Sustainable People Reciklirane vrećice za smeće s vezicom, 20 L (15 komada)

  • štednja resursa
  • manje emisije CO₂
  • otporne na trganje i vodootporan
€ 1,99 (€ 0,13 / kom.)

Dostava do 07. listopada

Velike vreće za smeće od recikliranog materijala

The Sustainable People Velike vreće za smeće od recikliranog materijala, Plava 60 L (20 komada)

  • izrađene od 100% recikliranog materijala
  • otporne na kidanje
  • vodootporne
€ 2,49 (€ 0,12 / kom.)

Dostava do 07. listopada

PUREWAVE Home Perfume Fresh Herbalime

PUREWAVE Home Perfume Fresh Herbalime, 250 ml

  • mirisni profil: svjež, opor i drvenast
  • dugotrajno iskustvo mirisa
  • uklanja neugodne mirise
€ 6,65 € 7,83 (€ 26,60 / l)

Dostava do 07. listopada

ecoLiving Prirodne kućanske rukavice

ecoLiving Prirodne kućanske rukavice, Small

  • biorazgradive
  • izrađene od prirodne gume
  • otporne na trganje
€ 3,76 € 3,96

Dostava do 07. listopada

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Provance sapun

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Provance sapun, Badem (100 g)

  • za sve tipove kože
  • za ruke i tijelo
  • bez palminog ulja
€ 4,59 (€ 45,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Četka za pranje posuđa s promjenjivom glavom

ecoLiving Četka za pranje posuđa s promjenjivom glavom, Black

  • prirodne biljne čekinje
  • bez plastike
  • dugotrajno korištenje
€ 7,49

Dostava do 07. listopada

PUREWAVE Home Perfume Patchouli & White Vanilla

PUREWAVE Home Perfume Patchouli & White Vanilla, 250 ml

  • profil mirisa: drvenasto-slatki
  • dugotrajno iskustvo mirisa
  • s prirodnim eteričnim uljima
€ 6,65 € 7,83 (€ 26,60 / l)

Dostava do 07. listopada

Bambaw Set pribora za jelo od bambusa

Bambaw Set pribora za jelo od bambusa, Lagoon

  • otporan pribor
  • izdržljiv i robustan
  • može se kompostirati
€ 12,74 € 13,42

Dostava do 07. listopada

Absodry Odvlaživač zraka Duo Family Serie 3

Absodry Odvlaživač zraka Duo Family Serie 3, siva

  • jednostavno za korištenje
  • vrećica za punjenje uključena
  • dimenzije: 14,5 x 12 cm
€ 23,99

Dostava do 07. listopada

Ecoegg Jaja za sušilicu rublja

Ecoegg Jaja za sušilicu rublja, Fresh Linen (2 komada)

  • smanjuje vrijeme sušenja
  • daje dodatan miris rublju
  • za meku odjeću
€ 17,79 (€ 8,90 / kom.)

Dostava do 07. listopada

ecoLiving Kompostabilne vreće za bio otpad

ecoLiving Kompostabilne vreće za bio otpad, 25 komada

  • 100% biorazgradive
  • volumen: 10 L
  • dimenzije: 36 x 20 x 15 cm
€ 10,08 € 10,62 (€ 0,40 / kom.)

Dostava do 07. listopada

Cose della Natura Celulozna spužva Universal

Cose della Natura Celulozna spužva Universal, Srednja

  • 100% prirodna
  • visoka snaga upijanja
  • može se prati na 60°C
€ 11,72 € 12,34

Dostava do 07. listopada

Geda Gumena loptica za zalijevanje - 250 ml

Geda Gumena loptica za zalijevanje -​ 250 ml, terakota

  • proizvedeno u Njemačkoj
  • idealno za bonsai
  • duljina cijevi: 9,5 cm
€ 13,49

Dostava do 07. listopada

pandoo Izolirana boca za piće

pandoo Izolirana boca za piće, 750 ml

  • 100% bez plastike
  • nepropusnost
  • održava temperaturu
€ 24,99 (€ 33,32 / l)

Dostava do 07. listopada

Tea Natura Magnetski držač sapuna

Tea Natura Magnetski držač sapuna

  • izrađen od drveta i metala
  • za čvrste sapune do 100g
  • optimalno skladištenje i sušenje
€ 8,04 € 8,47

Dostava do 07. listopada

Gumena loptica za zalijevanje 250 ml s dugim vratom

Geda Gumena loptica za zalijevanje 250 ml s dugim vratom, terakota

  • savršena za sobne i mlade biljke
  • fini raspršivač
  • dizajn koji privlači poglede
€ 11,72 € 16,75

Dostava do 07. listopada

pandoo Štapići za roštilj od bambusa

pandoo Štapići za roštilj od bambusa, 30 komada

  • materijal: 100% bambus
  • biorazgradivo
  • svestrana upotreba
€ 2,94 € 3,10 (€ 0,10 / kom.)

Dostava do 07. listopada

ecoLiving Četka za ribanje

ecoLiving Četka za ribanje, Tampico

  • visokokvalitetne biljne čekinje
  • održiva
  • bez plastike
€ 8,75 € 9,22

Dostava do 07. listopada

PerfectFit vrećice za smeće za Bo Touch Bin - pakiranje u roli

Brabantia PerfectFit vrećice za smeće za Bo Touch Bin -​ pakiranje u roli, 12L (X) -​ 20 komada

  • jednostavno umetanje i vađenje
  • s trakom za zatvaranje i nošenje
  • robusan materijal
€ 3,45 € 3,64

Dostava do 07. listopada

Absodry Odvlaživač zraka Duo Family Serie 6

Absodry Odvlaživač zraka Duo Family Serie 6, plava

  • minimalistički dizajn
  • za prostorije do 50 m³
  • dimenzije: 14,8 x 21,5 cm
€ 32,99

Dostava do 07. listopada

Seiferei Parfem za prostorije

Seiferei Parfem za prostorije, Borova šuma (50 ml)

  • različiti mirisi
  • intenzitet se može nadograđivati
  • odličan poklon
€ 17,89 (€ 357,80 / l)

Dostava do 07. listopada

ecoLiving Drvena četka za čišćenje lonaca

ecoLiving Drvena četka za čišćenje lonaca

  • biljne čekinje
  • izdržljiva i robusna
  • bez mikroplastike
€ 4,88 € 5,14

Dostava do 07. listopada

PerfectFit vrećice za smeće za Bo Touch Bin - pakiranje s dozatorom

Brabantia PerfectFit vrećice za smeće za Bo Touch Bin -​ pakiranje s dozatorom, 20-​25L (J) -​ 40 komada

  • prilagođeno Brabantia kantama za smeće
  • s integriranom vezicom
  • vrlo robusno
€ 8,75 € 9,22

Dostava do 07. listopada

Pravokutna drvena posuda za sapun s brazdama

Cose della Natura Pravokutna drvena posuda za sapun s brazdama, 1 kom

  • 100% od prirodnog drveta
  • veličina: 10,5 x 7,5 cm
€ 10,08 € 10,62

Dostava do 07. listopada

The Handmade Soap Co Mini svijeća

The Handmade Soap Co Mini svijeća, Lemongras & Cedarwood (70 g)

  • 100% sojin vosak
  • s eteričnim uljima
  • za veću udobnost
€ 11,29 (€ 161,29 / kg)

Dostava do 07. listopada

Brabantia Bo kanta s pedalom, 7 l

Brabantia Bo kanta s pedalom, 7 l, Lilac Pink

  • dimenzije: 24,2 × 24,5 × 50 cm
  • lako se pomiče
  • nježno zatvaranje poklopca
€ 88,99

Besplatna dostava do 27. listopada

FORREST & LOVE Copper Patch

FORREST & LOVE Copper Patch

  • za vaš mobitel
  • štiti od klica
  • ne ometa signal
€ 12,74 € 13,42

Dostava do 07. listopada