Attitude Sredstvo za čišćenje podnih pločica i drvenog poda, 1,04 l

Blistavi podovi s biološki razgradivim sastojcima

€ 5,00 € 5,89 -15%

(€ 4,81 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 1,04 l

Na zalihi

Očekivana dostava: četvrtak, 01. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 59,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • hipoalergensko
  • na biljnoj bazi
  • s prirodnim mirisom citrusa

Često naručeno zajedno sa Attitude Sredstvo za čišćenje površina u kupaonici, 800 ml

Attitude Sredstvo za čišćenje podnih pločica i drvenog poda, 1,04 l € 5,00 (€ 4,81 / l)
Attitude Sredstvo za čišćenje površina u kupaonici, 800 ml € 5,00 (€ 6,25 / l)
Ukupna cijena: € 10,00
Opis

ATTITUDE sredstvo za čišćenje podova osigurava temeljito čišćenje drvenih podova ili pločica. Ima snažna svojstva čišćenja i daje podovima sjaj.

Svojstva:

  • na biljnoj bazi i biorazgradivo
  • decentan mirisi prirodnih sastojaka
  • bez enzima
  • hipoalergensko

Primjena | Doziranje: Razrijedite 60 ml s 4 l vode, očistite, nije potrebno ispiranje. Kod jakog zaprljanja nanesite proizvod izravno na zaprljana područja i obrišite.

Napomena: Na drvenim površinama koristite samo razrijeđeno.

Br. proiz. AT-40510
Sadržaj: 1,04 l
EAN: 626232405101
Marke: Attitude
Vrste proizvoda: Sredstva za čišćenje podova
Miris: Citrusno
Značajke: Hiperalergeno, Biorazgradivo
Certifikati: Certified Eco Logo
Primjena: Pod, Pločice, Drvo
Svojstvo proizvoda: Biološki razgradivo, Bez enzima, Hipoalergeno
Učinak čišćenja: Protiv prljavštine
Sirovine

< 5 % Nonionic surfactants, Caprylyl Glucoside, Myristyl Glucoside, Aqua (voda), Sodium Gluconate, Sodium Iminodisuccinate, Saponine, Terpineol (citrus), Decanal (citrus), Allyl Heptanoate (sweet fruit)

Klimatska neutralnost u ATTITUDE-u
Dodaci
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Pravne informacije
Proizvođač: ATTITUDE, 231 rue Saint-Honoré, 75001, Paris, Francuska, info@attitudeliving.com

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Attitude Sredstvo za čišćenje podnih pločica i drvenog poda

14 recenzije kupaca u drugim jezicima

4,8 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
21 (80%)
4 zvjezdice
4 (15%)
3 zvjezdice
1 (3%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

26 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 14 recenzija na drugim jezicima.