Sredstva za odmašćivanje tvrdokorne masnoće

Filtriranje i sortiranje

Cijene Miris Marke Značajke Tekstura Certifikati Primjena Učinak čišćenja
Filteri

Sredstva za odmašćivanje: 13 proizvoda

Sonett Snažno sredstvo za čišćenje - naranča

Sonett Snažno sredstvo za čišćenje -​ naranča, 0.5 l (500 ml)

  • snažno sredstvo za čišćenje
  • s uljem naranče iz organskog uzgoja
  • koža ga vrlo dobro podnosi
€ 4,29 (€ 8,58 / l)

Dostava do 07. listopada

Sredstvo za uklanjanje masnoće - Grapefruit

Frosch Sredstvo za uklanjanje masnoće -​ Grapefruit, 500 ml

  • snažno protiv masnoće i prljavštine
  • za perive površine
  • receptura sigurna za kontakt s hranom
€ 3,79 (€ 7,58 / l)

Dostava do 07. listopada

Greenatural Odmašćivač

Greenatural Odmašćivač, Dodatno punjenje 500 ml

  • visoka snaga otapanja masnoće
  • biorazgradivo
  • s uljem čajevca i limuna
€ 3,59 (€ 7,18 / l)

Dostava do 07. listopada

Uni-Sapon Sredstvo za odmašćivanje

Uni-Sapon Sredstvo za odmašćivanje, 500 ml

  • za sve grube površine
  • za odmašćivanje, za univerzalnu primjenu i za uklanjanje mrlja
  • na bazi prirodnog biljnog sapuna
€ 11,19 (€ 22,38 / l)

Dostava do 07. listopada

pero Odstranjivač masti

pero Odstranjivač masti, Napuna 500ml

  • biorazgradiv
  • prirodna formulacija
  • s lovorovim uljem
€ 5,29 (€ 10,58 / l)

Dostava do 07. listopada

Biopuro Sredstvo za odmašćivanje

Biopuro Sredstvo za odmašćivanje, 500 ml

  • hipoalergensko
  • dermatološki testirano
  • pogodno za mnoge površine
€ 6,69 (€ 13,38 / l)

Dostava do 07. listopada

ALPEKO Sredstvo za čišćenje pećnice

ALPEKO Sredstvo za čišćenje pećnice, 500 ml

  • uklanja masnoću i prljavštinu
  • biljna formulacija
  • biorazgradivo
€ 6,97 € 7,18 (€ 13,94 / l)

Dostava do 17. studenoga

Kruto univerzalno sredstvo za odmašćivanje

Officina Naturae Kruto univerzalno sredstvo za odmašćivanje, 80 g

  • za kuhinju, površine i rublje
  • učinkovito i praktično
  • otapa tvrdokornu prljavštinu
€ 7,29 (€ 91,13 / kg)

Dostava do 07. listopada

Poliboy Snažno sredstvo za čišćenje s narančom

Poliboy Snažno sredstvo za čišćenje s narančom, 200 ml

  • protiv masnoće, ljepila i mrlja
  • može se koristiti čisto i razrijeđeno
  • s mirisom naranče
€ 9,09 (€ 45,45 / l)

Dostava do 07. listopada

pierpaoli ekos Sredstvo za odmašćivačivanje

pierpaoli ekos Sredstvo za odmašćivačivanje, 750 ml

  • za pećnice i površine
  • s biljnim tenzidima
  • s mirisom limuna
€ 4,99 (€ 6,65 / l)

Dostava do 07. listopada

ALPEKO Odmašćivač - Eukaliptus

ALPEKO Odmašćivač -​ Eukaliptus, 500 ml

  • za površine
  • bez opasnih ostataka
  • nježni miris
€ 5,89 € 6,11 (€ 11,78 / l)

Dostava do 17. studenoga

La Corvette Odmašćivač

La Corvette Odmašćivač, 750 ml

  • za perive površine
  • prirodni sastav
  • s timijanom
€ 8,89 (€ 11,85 / l)

Dostava do 07. listopada

Officina Naturae Univerzalno sredstvo za odmašćivanje

Officina Naturae Univerzalno sredstvo za odmašćivanje, 750ml (ponovno punjenje)

  • za čišćenje različitih materijala
  • visokokoncentrirani odmašćivač
  • učinkovito protiv tvrdokornih mrlja
€ 6,19 (€ 8,25 / l)

Dostava do 07. listopada