Ecover Essential & Zero linije

Deterdženti i sredstva za čišćenje za osjetljive tipove kože

Visokokvalitetni deterdženti i proizvodi za čišćenje iz Ecover linije proizvoda Essential, svojim prirodnim mirisima osiguravaju čist dom. Sastojci u Ecover asortimanu proizvoda Zero potpuno su bez mirisa i boja, što ih čini savršenim za osobe s osjetljivom kožom.

Filtriranje i sortiranje

Cijene Highlights Vrsta rublja Marke Značajke Certifikati Primjena Učinak čišćenja Temperatura pranja
Filteri

Ecover Essential & Zero: 18 proizvoda

Ecover ZERO tekući deterdžent

Ecover ZERO tekući deterdžent, 1 l

  • snažan protiv mrlja
  • nježan za osjetljivu kožu
  • 30 °C - 60 °C
€ 14,69 (€ 14,69 / l)

Dostava do 07. listopada

Ecover ZERO sredstvo za pranje posuđa

Ecover ZERO sredstvo za pranje posuđa, 450 ml

  • bez mirisa i boja
  • dermatološki ispitano
  • s jakim tenzidima šećera
€ 3,29 (€ 7,31 / l)

Dostava do 07. listopada

Essential tablete za perilicu posuđa - limun

Ecover Essential tablete za perilicu posuđa -​ limun, 1.4 kg (70 komada)

  • snažne protiv masnoća
  • biorazgradivi sastojci
  • vegansko
€ 22,99 (€ 0,33 / kom.)

Dostava do 07. listopada

Ecover ZERO omekšivač

Ecover ZERO omekšivač, 1 l

  • za šareno rublje, ručno pranje, iskuhavanje i vunu
  • prikladno za osjetljivu kožu
  • bez mirisa i bojila
€ 5,59 (€ 5,59 / l)

Dostava do 07. listopada

Essential sredstvo za pranje posuđa – limun

Ecover Essential sredstvo za pranje posuđa – limun, 950 ml

  • vrlo ekonomično
  • prirodni, svježi miris limuna
  • biorazgradivi sastojci
€ 5,39 (€ 5,67 / l)

Dostava do 07. listopada

ZERO All-in-One tablete za perilicu posuđa

Ecover ZERO All-​in-​One tablete za perilicu posuđa, 24 komada

  • bez mirisa
  • bez bojila
  • sastojci biljnog podrijetla
€ 10,09 (€ 0,42 / kom.)

Dostava do 07. listopada

Essential deterdžent koncentrat - lavanda

Ecover Essential deterdžent koncentrat -​ lavanda, 5 l

  • za šareno i bijelo rublje
  • temperature pranja do 60°C
  • snažan protiv mrlja
€ 62,99 (€ 12,60 / l)

Besplatna dostava do 07. listopada

Ecover Essential sjaj za perilicu posuđa

Ecover Essential sjaj za perilicu posuđa, 450 ml

  • za sjajno posuđe
  • bez štetnih ostataka
  • svi sastojci su biorazgradivi
€ 4,59 (€ 10,20 / l)

Dostava do 07. listopada

Essential deterdžent za vunu i osjetljivo rublje - lavanda

Ecover Essential deterdžent za vunu i osjetljivo rublje -​ lavanda, 1 l

  • za temperature do 30°C
  • dermatološki testiran
  • veganski
€ 7,69 (€ 7,69 / l)

Dostava do 07. listopada

Essential sredstvo za čišćenje WC-a s mirisom bora

Ecover Essential sredstvo za čišćenje WC-​a s mirisom bora, 0.75 l (750 ml)

  • svježi, prirodni miris bora
  • sastojci na biljnoj i mineralnoj bazi
  • vegansko
€ 4,59 (€ 6,12 / l)

Dostava do 07. listopada

ZERO deterdžent za vunu i osjetljivo rublje

Ecover ZERO deterdžent za vunu i osjetljivo rublje, 1 l

  • za ručno i strojno pranje
  • bez boja i mirisa
  • dermatološki testiran
€ 7,09 (€ 7,09 / l)

Dostava do 07. listopada

Essential sredstvo za čišćenje kupaonice - eukaliptus

Ecover Essential sredstvo za čišćenje kupaonice -​ eukaliptus, 500 ml

  • svi sastojci biorazgradivi
  • mirisna kombinacija mente i eukaliptusa
  • vegansko
€ 5,59 (€ 11,18 / l)

Dostava do 07. listopada

Essential univerzalno sredstvo za čišćenje - limun

Ecover Essential univerzalno sredstvo za čišćenje -​ limun, 1 l

  • svježi miris limuna iz prirodnih mirisa
  • univerzalna primjena
  • uklanja masnoću i tvrdokornu prljavštinu
€ 4,99 (€ 4,99 / l)

Dostava do 07. listopada

Ecover Essential Universal deterdžent - lavanda

Ecover Essential Universal deterdžent -​ lavanda, 1,20 kg

  • temperature pranja do 60°C
  • svježi, prirodan miris lavande
  • veganski
€ 11,29 (€ 9,41 / kg)

Dostava do 07. listopada

ZERO koncentrat praška za rublje Sensitive

Ecover ZERO koncentrat praška za rublje Sensitive, 0,95 kg

  • za obojeno rublje
  • temperatura pranja 30 - 60 °C
  • bez mirisa i bojila
€ 11,29 (€ 11,88 / kg)

Dostava do 07. listopada

Essential sredstvo za čišćenje stakla - menta

Ecover Essential sredstvo za čišćenje stakla -​ menta, 0.5 l (500 ml)

  • svježi, prirodni miris mente
  • svi sastojci biorazgradivi
  • vegansko
€ 5,59 (€ 11,18 / l)

Dostava do 07. listopada

Essential sredstvo za uklanjanje kamenca - limun

Ecover Essential sredstvo za uklanjanje kamenca -​ limun, 0.5 l (500 ml)

  • s prirodnim mirisom limuna
  • nije prikladno za sve površine
  • vegansko
€ 5,59 (€ 11,18 / l)

Dostava do 07. listopada

Essential sredstvo za pranje posuđa - kamilica

Ecover Essential sredstvo za pranje posuđa -​ kamilica, 950 ml

  • miris kamilice iz prirodnih sastojaka
  • biorazgradivi sastojci
  • vegansko
€ 5,59 (€ 5,88 / l)

Dostava do 07. listopada