Ecover - Sredstva za čišćenje

Sredstva za čišćenje cijelog kućanstva

Filtriranje i sortiranje

Cijene Značajke Certifikati Primjena Učinak čišćenja
Filteri

Čišćenje: 14 proizvoda

Ecover Sredstvo za čišćenje kupaonice

Ecover Sredstvo za čišćenje kupaonice, 500 ml

  • snažan učinak
  • protiv ostataka sapuna i prljavštine
  • za kromirana mjesta
€ 4,89 (€ 9,78 / l)

Dostava do 07. listopada

Ecover Jako sredstvo za čišćenje WC-a

Ecover Jako sredstvo za čišćenje WC-​a, 750 ml

  • osvježavajućeg mirisa limuna i naranče
  • sastojci na bazi biljaka i minerala
  • posebno jaka formula
€ 4,79 (€ 6,39 / l)

Dostava do 07. listopada

Sredstvo za čišćenje kuhinje - za štednjak i pećnicu

Ecover Sredstvo za čišćenje kuhinje -​ za štednjak i pećnicu, 500 ml

  • s organskim tenzidima
  • otapa tvrdokornu prljavštinu i masnoću
  • sastojci na biljnoj bazi
€ 4,89 (€ 9,78 / l)

Dostava do 07. listopada

Sredstvo za čišćenje WC-a - svježina Atlantika

Ecover Sredstvo za čišćenje WC-​a -​ svježina Atlantika, 750 ml

  • s prirodnom snagom limunske kiseline
  • osvježavajući miris na biljnoj bazi
  • potpuno biorazgradivo
€ 3,69 (€ 4,92 / l)

Dostava do 07. listopada

Essential sredstvo za čišćenje WC-a s mirisom bora

Ecover Essential sredstvo za čišćenje WC-​a s mirisom bora, 0.75 l (750 ml)

  • svježi, prirodni miris bora
  • sastojci na biljnoj i mineralnoj bazi
  • vegansko
€ 4,59 (€ 6,12 / l)

Dostava do 07. listopada

Ecover Sredstvo za uklanjanje kamenca

Ecover Sredstvo za uklanjanje kamenca, 500 ml

  • uklanja tvrdokorne naslage kamenca
  • fino pjenjenje
  • za čišćenje kupaonice
€ 4,89 (€ 9,78 / l)

Dostava do 07. listopada

Essential sredstvo za čišćenje kupaonice - eukaliptus

Ecover Essential sredstvo za čišćenje kupaonice -​ eukaliptus, 500 ml

  • svi sastojci biorazgradivi
  • mirisna kombinacija mente i eukaliptusa
  • vegansko
€ 5,59 (€ 11,18 / l)

Dostava do 07. listopada

Sredstvo za čišćenje WC-a - svježina limuna

Ecover Sredstvo za čišćenje WC-​a -​ svježina limuna, 750 ml

  • s prirodnom snagom limunske kiseline
  • osvježavajući miris limuna na biljnoj bazi
  • potpuno biorazgradivo
€ 3,69 (€ 4,92 / l)

Dostava do 07. listopada

Essential univerzalno sredstvo za čišćenje - limun

Ecover Essential univerzalno sredstvo za čišćenje -​ limun, 1 l

  • svježi miris limuna iz prirodnih mirisa
  • univerzalna primjena
  • uklanja masnoću i tvrdokornu prljavštinu
€ 4,99 (€ 4,99 / l)

Dostava do 07. listopada

Ecover Sredstvo za čišćenje stakla

Ecover Sredstvo za čišćenje stakla, 500 ml

  • za prozore i ogledala
  • bez tragova čišćenja
  • sastojci na biljnoj bazi
€ 4,89 (€ 9,78 / l)

Dostava do 07. listopada

Višenamjensko sredstvo za čišćenje - limunska trava i đumbir

Ecover Višenamjensko sredstvo za čišćenje -​ limunska trava i đumbir, 1 l

  • protiv masnoće i prljavštine
  • ambalaža izrađena od recikliranog materijala
  • miris limunske trave i đumbira
€ 4,89 (€ 4,89 / l)

Dostava do 07. listopada

Essential sredstvo za čišćenje stakla - menta

Ecover Essential sredstvo za čišćenje stakla -​ menta, 0.5 l (500 ml)

  • svježi, prirodni miris mente
  • svi sastojci biorazgradivi
  • vegansko
€ 5,59 (€ 11,18 / l)

Dostava do 07. listopada

Essential sredstvo za uklanjanje kamenca - limun

Ecover Essential sredstvo za uklanjanje kamenca -​ limun, 0.5 l (500 ml)

  • s prirodnim mirisom limuna
  • nije prikladno za sve površine
  • vegansko
€ 5,59 (€ 11,18 / l)

Dostava do 07. listopada

Ecover Sapun za pranje podova - Naranča i limun

Ecover Sapun za pranje podova -​ Naranča i limun, 5 l

  • za prirodni kamen, beton i još mnogo toga.
  • čisti, njeguje i štiti
  • bez ostataka
€ 35,99 (€ 7,20 / l)

Dostava do 07. listopada

Tražite li sredstvo za čišćenje kuhinje, kupaonice ili WC-a koje temeljito čisti, a opet je nježno prema okolišu? Svi Ecover proizvodi izrađeni su od obnovljivih biljnih sirovina i minerala te su potpuno biorazgradivi. Ovo se također odnosi na sredstva za čišćenje stakla i drva itd.