Ekološki osvježivači tekstila

Filtriranje i sortiranje

Cijene Marke Značajke Certifikati
Filteri

Osvježivači tekstila: 7 proizvoda

Sonett Štirka za peglanje u spreju

Sonett Štirka za peglanje u spreju, 1 l boca za ponovno punjenje

  • jača, ravna i njeguje rublje
  • miris lavande i ruže
  • bez petrokemijskog silikona
€ 4,59 (€ 4,59 / l)

Dostava do 07. listopada

planet pure Higijenski dezodorans za tekstil

planet pure Higijenski dezodorans za tekstil, 100 ml

  • za perivi tekstil
  • protiv mirisa koji se ponovno pojavljuju
  • brza i jednostavna primjena
€ 3,11 (€ 31,10 / l)

Dostava do 07. listopada

Greenatural Mirisne vrećice za zaštitu rublja

Greenatural Mirisne vrećice za zaštitu rublja, Cedrovina (3 komada)

  • za vunu i tekstil
  • idealno za ladice i ormare
  • sa 100% čistim eteričnim uljima
€ 5,59 (€ 1,86 / kom.)

Dostava do 07. listopada

Osvježivač tekstila - svježina lavande, u spreju

planet pure Osvježivač tekstila -​ svježina lavande, u spreju, 500 ml

  • za sve tekstile
  • prirodan miris
  • bez sintetičkih dodataka
€ 3,79 (€ 7,58 / l)

Dostava do 07. listopada

Almawin Osvježivač tekstila

Almawin Osvježivač tekstila, 500 ml

  • za namještaj, tapecirani namještaj i površine
  • neutralizira mirise i čisti
  • svjež miris verbene
€ 5,09 (€ 10,18 / l)

Dostava do 07. listopada

Officina Naturae Osvježivač tekstila - morski povjetarac

Officina Naturae Osvježivač tekstila -​ morski povjetarac, 100 ml

  • za tekstil i miris prostora
  • jednostavna primjena
  • u svečanom dizajnu
€ 12,89 (€ 128,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Poliboy Neutralizator mirisa

Poliboy Neutralizator mirisa, 500 ml

  • za otporni tekstil i plastiku
  • ambalaža od reciklirane plastike
  • bez mirisa
€ 4,59 (€ 9,18 / l)

Trenutno nije dostupno