VERDESATIVA - Talijanska njega životinja

Prirodna blaga njega za četveronožne prijatelje

Filtriranje i sortiranje

Cijene Značajke Certifikati
Filteri

VERDESATIVA: 9 proizvoda

VERDESATIVA Prodog šampon za pse s dugom dlakom

VERDESATIVA Prodog šampon za pse s dugom dlakom, 200 ml

  • pogodnoi za osjetljivu kožu
  • protiv frizza i čvorova
  • s eteričnim uljima
€ 14,09 (€ 70,45 / l)

Dostava do 07. listopada

VERDESATIVA prodog koncentrirani sapun

VERDESATIVA prodog koncentrirani sapun, 100 ml

  • uklanja i teška zaprljanja
  • pogodno za osjetljiva područja
  • s vrijednim uljima
€ 11,29 (€ 112,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Prodog pročišćujući šampon za pse - s glinom

VERDESATIVA Prodog pročišćujući šampon za pse -​ s glinom, 1 l

  • kod dermatitisa i masne kože
  • antiseptički učinak
  • umirujući učinak
€ 39,28 € 41,35 (€ 39,28 / l)

Dostava do 07. listopada

Prodog antibakterijski šampon za pse - s neemom

VERDESATIVA Prodog antibakterijski šampon za pse -​ s neemom, 1 l

  • nježan prema koži
  • djeluje protiv svrbeža
  • odbija insekte
€ 39,28 € 41,35 (€ 39,28 / l)

Dostava do 07. listopada

Prodog normalizirajući šampon za pse - s čajevcem

VERDESATIVA Prodog normalizirajući šampon za pse -​ s čajevcem, 1 l

  • protiv masne kože
  • djeluje protiv neugodnih mirisa
  • s eteričnim uljima
€ 39,28 € 41,35 (€ 39,28 / l)

Dostava do 07. listopada

Prodog šampon za pse sa srednje dugom dlakom

VERDESATIVA Prodog šampon za pse sa srednje dugom dlakom, 200 ml

  • olakšava raščešljavanje
  • nježno čišćenje
  • osigurava važne hranjive tvari
€ 13,35 € 14,06 (€ 66,75 / l)

Dostava do 07. listopada

VERDESATIVA prodog umirujući maslac za njegu

VERDESATIVA prodog umirujući maslac za njegu, 25 ml

  • za pse
  • hidratizira i regenerira
  • 100% prirodni sastojci
€ 14,09 (€ 563,60 / l)

Dostava do 07. listopada

prodog regenerator za pse za lakše raščešljavanje

VERDESATIVA prodog regenerator za pse za lakše raščešljavanje, 200 ml

  • olakšava češljanje
  • fiziološka pH-vrijednost
  • restrukturirajući učinak
€ 14,09 (€ 70,45 / l)

Dostava do 07. listopada

VERDESATIVA Prodog šampon za pse s kratkom dlakom

VERDESATIVA Prodog šampon za pse s kratkom dlakom, 200 ml

  • za pse i štence
  • njeguje suhu i osjetljivu kožu
  • umirujuće i antibakterijsko
€ 14,09 (€ 70,45 / l)

Dostava do 07. listopada

Talijanski brend VERDESATIVA nudi široku paletu proizvoda za njegu naših četveronožnih prijatelja. Proizvodi nisu testirani na životinjama i proizvedeni su u Italiji u etičkim uvjetima i ne sadrže životinjske sastojke. Umjesto toga koriste se sirovine biljnog podrijetla, dok se izbjegavaju štetne kemikalije. Izbjegnute su tvari koje uzrokuju alergije, štetne za okoliš i iritirajuće tvari, tako da proizvodi nježno čiste i njeguju te se stoga dobro podnose.