ecolunes - veganska sredstva za čišćenje dječjih predmeta i kućanstva

Od sredstva za čišćenje igračaka do dječjeg sapuna za rublje i sredstava za čišćenje kućanstva

Kupovina po kategorijama

Filtriranje i sortiranje

Cijene Vrsta rublja Značajke Certifikati Primjena Učinak čišćenja Temperatura pranja
Filteri

ecolunes: 14 proizvoda

ecolunes Gel za čišćenje WC-a

ecolunes Gel za čišćenje WC-​a, Bez mirisa (500 ml)

  • za tvrdokornu prljavštinu
  • bez bojila i parabena
  • potpuno biljna formula
€ 5,59 (€ 11,18 / l)

Dostava do 06. listopada

Baby - Deterdžent za pranje rublja, bez mirisa

ecolunes Baby -​ Deterdžent za pranje rublja, bez mirisa, 2 l

  • za dječje, bijelo i šareno rublje
  • veganska formulacija
  • za 15 °C – 60 °C
€ 12,29 (€ 6,15 / l)

Dostava do 06. listopada

ecolunes Deterdžent za pranje rublja, bez mirisa

ecolunes Deterdžent za pranje rublja, bez mirisa, 1 l

  • za bijelo i šareno rublje
  • veganska formulacija
  • za 15 °C – 90 °C
€ 7,89 (€ 7,89 / l)

Dostava do 06. listopada

ecolunes Baby - Omekšivač rublja

ecolunes Baby -​ Omekšivač rublja, Lavender (1 l)

  • za dječje rublje
  • bez parabena
  • za 15 °C – 60 °C
€ 6,49 (€ 6,49 / l)

Dostava do 06. listopada

ecolunes Baby - Deterdžent za pranje rublja

ecolunes Baby -​ Deterdžent za pranje rublja, Lavender (1 l)

  • za dječje, bijelo i šareno rublje
  • bez bojila i parabena
  • za 15 °C - 60 °C
€ 9,09 (€ 9,09 / l)

Dostava do 06. listopada

ecolunes Omekšivač rublja, bez mirisa

ecolunes Omekšivač rublja, bez mirisa, 1 l

  • za bijelo i šareno rublje
  • bez bojila
  • za 15 °C – 60 °C
€ 6,49 (€ 6,49 / l)

Dostava do 06. listopada

Višenamjensko sredstvo za čišćenje, bez mirisa

ecolunes Višenamjensko sredstvo za čišćenje, bez mirisa, 500 ml

  • vegansko i bez bojila
  • za svakodnevno čišćenje
  • za brojne površine
€ 6,29 (€ 12,58 / l)

Dostava do 06. listopada

Baby - Sredstvo za pranje voća i povrća, bez mirisa

ecolunes Baby -​ Sredstvo za pranje voća i povrća, bez mirisa, 500 ml

  • veganska formulacija
  • prirodni sastojci
  • neutralno po okusu i mirisu
€ 5,59 (€ 11,18 / l)

Dostava do 06. listopada

ecolunes Mousse za čišćenje kupaonice

ecolunes Mousse za čišćenje kupaonice, Bez mirisa (500 ml)

  • za cijelu kupaonicu
  • uklanja prljavštinu i kamenac
  • bez parabena
€ 6,79 (€ 13,58 / l)

Dostava do 06. listopada

Baby - Sredstvo za uklanjanje mrlja, bez mirisa

ecolunes Baby -​ Sredstvo za uklanjanje mrlja, bez mirisa, 300 ml

  • za dječje rublje
  • snažna formula
  • bez bojila i parabena
€ 5,19 (€ 17,30 / l)

Dostava do 06. listopada

Deterdžent za pranje dječjih bočica i posuđa

ecolunes Deterdžent za pranje dječjih bočica i posuđa, 500 ml

  • nježno prema koži
  • bez mirisa
  • veganska formulacija
€ 5,59 (€ 11,18 / l)

Dostava do 06. listopada

ecolunes Deterdžent za pranje posuđa, bez mirisa

ecolunes Deterdžent za pranje posuđa, bez mirisa, 500 ml

  • nježno prema rukama
  • praktičan dozator s pumpicom
  • bez bojila i parabena
€ 5,59 (€ 11,18 / l)

Dostava do 06. listopada

ecolunes Sredstvo za uklanjanje mrlja, bez mirisa

ecolunes Sredstvo za uklanjanje mrlja, bez mirisa, 500 ml

  • za sve vrste rublja
  • bez parabena
  • za 15 °C – 90 °C
€ 6,29 (€ 12,58 / l)

Dostava do 06. listopada

Baby - Sredstvo za čišćenje igračaka i površina, bez mirisa

ecolunes Baby -​ Sredstvo za čišćenje igračaka i površina, bez mirisa, 300 ml

  • za sve površine
  • bez etilnog alkohola
  • jednostavna primjena
€ 5,19 (€ 17,30 / l)

Dostava do 06. listopada

ecolunes nudi veganske proizvode za čišćenje dječjih predmeta i kućanstva. Asortiman uključuje sredstva za čišćenje dječjih igračaka, deterdžente za rublje za bebe i sredstva za čišćenje kućanstva s biorazgradivim sastojcima na biljnoj bazi.