ecolunes - održiva sredstva za čišćenje kućanstva

Veganska sredstva za čišćenje na biljnoj bazi za kuhinju, kupaonicu i dom

Filtriranje i sortiranje

Cijene Vrsta rublja Marke Značajke Certifikati Primjena Učinak čišćenja Temperatura pranja
Filteri

Kućanstvo: 7 proizvoda

ecolunes Gel za čišćenje WC-a

ecolunes Gel za čišćenje WC-​a, Bez mirisa (500 ml)

  • za tvrdokornu prljavštinu
  • bez bojila i parabena
  • potpuno biljna formula
€ 5,59 (€ 11,18 / l)

Dostava do 07. listopada

ecolunes Deterdžent za pranje rublja, bez mirisa

ecolunes Deterdžent za pranje rublja, bez mirisa, 1 l

  • za bijelo i šareno rublje
  • veganska formulacija
  • za 15 °C – 90 °C
€ 7,89 (€ 7,89 / l)

Dostava do 07. listopada

ecolunes Omekšivač rublja, bez mirisa

ecolunes Omekšivač rublja, bez mirisa, 1 l

  • za bijelo i šareno rublje
  • bez bojila
  • za 15 °C – 60 °C
€ 6,49 (€ 6,49 / l)

Dostava do 07. listopada

Višenamjensko sredstvo za čišćenje, bez mirisa

ecolunes Višenamjensko sredstvo za čišćenje, bez mirisa, 500 ml

  • vegansko i bez bojila
  • za svakodnevno čišćenje
  • za brojne površine
€ 6,29 (€ 12,58 / l)

Dostava do 07. listopada

ecolunes Mousse za čišćenje kupaonice

ecolunes Mousse za čišćenje kupaonice, Bez mirisa (500 ml)

  • za cijelu kupaonicu
  • uklanja prljavštinu i kamenac
  • bez parabena
€ 6,79 (€ 13,58 / l)

Dostava do 07. listopada

ecolunes Deterdžent za pranje posuđa, bez mirisa

ecolunes Deterdžent za pranje posuđa, bez mirisa, 500 ml

  • nježno prema rukama
  • praktičan dozator s pumpicom
  • bez bojila i parabena
€ 5,59 (€ 11,18 / l)

Dostava do 07. listopada

ecolunes Sredstvo za uklanjanje mrlja, bez mirisa

ecolunes Sredstvo za uklanjanje mrlja, bez mirisa, 500 ml

  • za sve vrste rublja
  • bez parabena
  • za 15 °C – 90 °C
€ 6,29 (€ 12,58 / l)

Dostava do 07. listopada