ecolunes - nježni deterdženti za proizvode za bebe i djecu

Formule na biljnoj bazi za higijensko čišćenje dječje odjeće i tkanina

Filtriranje i sortiranje

Cijene Vrsta rublja Marke Značajke Certifikati Primjena Učinak čišćenja Temperatura pranja
Filteri

Baby: 7 proizvoda

Baby - Deterdžent za pranje rublja, bez mirisa

ecolunes Baby -​ Deterdžent za pranje rublja, bez mirisa, 2 l

  • za dječje, bijelo i šareno rublje
  • veganska formulacija
  • za 15 °C – 60 °C
€ 12,29 (€ 6,15 / l)

Dostava do 07. listopada

ecolunes Baby - Omekšivač rublja

ecolunes Baby -​ Omekšivač rublja, Lavender (1 l)

  • za dječje rublje
  • bez parabena
  • za 15 °C – 60 °C
€ 6,49 (€ 6,49 / l)

Dostava do 07. listopada

ecolunes Baby - Deterdžent za pranje rublja

ecolunes Baby -​ Deterdžent za pranje rublja, Lavender (1 l)

  • za dječje, bijelo i šareno rublje
  • bez bojila i parabena
  • za 15 °C - 60 °C
€ 9,09 (€ 9,09 / l)

Dostava do 07. listopada

Baby - Sredstvo za pranje voća i povrća, bez mirisa

ecolunes Baby -​ Sredstvo za pranje voća i povrća, bez mirisa, 500 ml

  • veganska formulacija
  • prirodni sastojci
  • neutralno po okusu i mirisu
€ 5,59 (€ 11,18 / l)

Dostava do 07. listopada

Baby - Sredstvo za uklanjanje mrlja, bez mirisa

ecolunes Baby -​ Sredstvo za uklanjanje mrlja, bez mirisa, 300 ml

  • za dječje rublje
  • snažna formula
  • bez bojila i parabena
€ 5,19 (€ 17,30 / l)

Dostava do 07. listopada

Deterdžent za pranje dječjih bočica i posuđa

ecolunes Deterdžent za pranje dječjih bočica i posuđa, 500 ml

  • nježno prema koži
  • bez mirisa
  • veganska formulacija
€ 5,59 (€ 11,18 / l)

Dostava do 07. listopada

Baby - Sredstvo za čišćenje igračaka i površina, bez mirisa

ecolunes Baby -​ Sredstvo za čišćenje igračaka i površina, bez mirisa, 300 ml

  • za sve površine
  • bez etilnog alkohola
  • jednostavna primjena
€ 5,19 (€ 17,30 / l)

Dostava do 07. listopada