ecolunes Višenamjensko sredstvo za čišćenje, bez mirisa, 500 ml

Za potpuno čist dom

€ 6,29

(€ 12,58 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 500 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: utorak, 06. listopada, ako naručite do: četvrtak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 59,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • vegansko i bez bojila
  • za svakodnevno čišćenje
  • za brojne površine

Često naručeno zajedno sa Klar Sredstvo za čišćenje WC-a, 750 ml

ecolunes Višenamjensko sredstvo za čišćenje, bez mirisa, 500 ml € 6,29 (€ 12,58 / l)
Klar Sredstvo za čišćenje WC-a, 750 ml € 3,89 (€ 5,19 / l)
Ukupna cijena: € 10,18
Opis

Ovo višenamjensko sredstvo za čišćenje bez mirisa pouzdano uklanja prljavštinu uz pomoć biljnih, biološki razgradivih tvari za čišćenje. Prikladno je za svakodnevno čišćenje brojnih površina u kućanstvu, uključujući kuhinjske radne ploče, tvrde podove i kupaonske armature. Formulacija ne sadrži bojila, parabene ni etilni alkohol.

Primjena:
Poprskati izravno na površinu i obrisati čistom krpom.

Br. proiz. ELU-E0032
Sadržaj: 500 ml
EAN: 8681980090032
Marke: ecolunes
Vrste proizvoda: Univerzalno sredstvo za čišćenje
Miris: Neutalan miris
Značajke: Vegan, Biorazgradivo, Bez mirisa
Tekstura: Tekuće
Certifikati: ICEA, Vegan Society
Primjena: Kupaonica, Blagovaonica, Garderoba i ulaz, Dječja soba, Kuhinja, Površine, Spavaća soba, Univerzalno, WC, Dnevni boravak, posao / ured
Svojstvo proizvoda: Biološki razgradivo, Bez mirisa, Bez bojila, Bez formaldehida, Bez parabena, Vegansko, Bez etilnog alkohola
Učinak čišćenja: Protiv mrlja, Protiv prljavštine, protiv prašine
Sastav

< 5 % anionski tenzidi, neionski tenzidi, kalijev sorbat

Napomena o opasnosti i sigurnosti
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Sigurnosna napomena:

  • P101 - Ako je potrebna liječnička pomoć pokazati spremnik ili naljepnicu.
  • P102 - Čuvati izvan dohvata djece.
  • P264 - Nakon rukovanja temeljito oprati ruke.
  • P280 - Nositi zaštitne rukavice/zaštitno odijelo/zaštitu za oči/zaštitu za lice.
  • P305+P351+P338 - U SLUČAJU DODIRA S OČIMA: oprezno ispirati vodom nekoliko minuta. Ukloniti kontaktne leće ako ih nosite i ako se one lako uklanjaju. Nastaviti ispirati.
  • P337+P313 - Ako nadražaj oka ne prestaje: zatražiti savjet/pomoć liječnika.

Napomena o opasnosti:

  • H319 - Uzrokuje jako nadraživanje oka.
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Ecolunes Kft. , Lágymányosi u. 12, 1111, Budapest, Mađarska, ecolunes.com

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za ecolunes Višenamjensko sredstvo za čišćenje, bez mirisa

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder