Izbjeljivači protiv neželjenih mrlja i žutila

Filtriranje i sortiranje

Cijene Highlights Vrsta rublja Marke Značajke Certifikati Primjena Učinak čišćenja Temperatura pranja
Filteri

Izbjeljivači: 19 proizvoda

Sonett Kompleks za izbjeljivanje

Sonett Kompleks za izbjeljivanje, 900 g

  • uklanja tvrdokorne mrlje
  • sprječava sijedenje
  • protiv tvrdokornih mrlja na posuđu
€ 5,59 (€ 6,21 / kg)

Dostava do 07. listopada

Tea Natura Soda za izbjeljivanje i pranje rublja

Tea Natura Soda za izbjeljivanje i pranje rublja, 1 kg

  • za tretiranje mrlja na tekstilu
  • idealno za upotrebu kao soda za pranje
  • otpušta aktivni kisik na 30°C
€ 7,79 (€ 7,79 / kg)

Dostava do 07. listopada

Greenatural Natrijev perkarbonat

Greenatural Natrijev perkarbonat, 700 g

  • odličan izbjeljivač
  • dezinfekcijski učinak
  • djeluje već na 30 stupnjeva
€ 8,99 (€ 12,84 / kg)

Dostava do 07. listopada

Ecover Izbjeljivač na bazi aktivnog kisika

Ecover Izbjeljivač na bazi aktivnog kisika, 0.4 kg (400 g)

  • vraća rublju njegovu bijelu boju
  • uklanja mrlje
  • bez klora i optičkih izbjeljivača
€ 3,49 (€ 8,73 / kg)

Dostava do 07. listopada

Officina Naturae Izbjeljivač

Officina Naturae Izbjeljivač, 1,50 kg

  • dezinfekcijsko djelovanje
  • uklanja mrlje na 40°
  • Vegan OK certifikat
€ 15,89 (€ 10,59 / kg)

Dostava do 07. listopada

Sodasan Sol za uklanjanje mrlja i izbljeljivač

Sodasan Sol za uklanjanje mrlja i izbljeljivač, 500 g

  • bez enzima, konzervansa i izbjeljivača iz rascjepljenog klora
  • učinkovito i higijensko odstranivanje mrlja pomoću aktivnog kisika
  • neutralni miris
€ 3,69 (€ 7,38 / kg)

Dostava do 07. listopada

Officina Naturae Natrijev perkarbonat

Officina Naturae Natrijev perkarbonat, 500 g

  • svestrani dodatak za pranje rublja
  • za ručno i strojno pranje
  • za izbjeljivanje i učinkovito protiv mrlja
€ 5,59 (€ 11,18 / kg)

Dostava do 07. listopada

Almawin Izbjeljivač s kisikom

Almawin Izbjeljivač s kisikom, 400 g

  • za rublje
  • za posuđe
  • u kućanstvu
€ 4,39 (€ 10,98 / kg)

Dostava do 07. listopada

Herbow Soda za pranje

Herbow Soda za pranje, 850 g

  • svestrana u uporabi
  • biorazgradiva
  • snažna protiv mrlja i prljavštine
€ 8,99 (€ 10,58 / kg)

Dostava do 07. listopada

Greenatural Izbjeljivač s aktivnim kisikom

Greenatural Izbjeljivač s aktivnim kisikom, 900 ml

  • uklanja tvrdokorne mrlje
  • također za rublje u boji
  • dezinficijens
€ 5,59 (€ 6,21 / l)

Dostava do 07. listopada

planet pure Sredstvo za izbjeljivanje rublja

planet pure Sredstvo za izbjeljivanje rublja, 450 g

  • za bijelo i šareno rublje
  • bez klora i mirisa
  • protiv sivila i mrlja
€ 7,37 (€ 16,38 / kg)

Dostava do 07. listopada

Uni-Sapon Izbjeljivač s kisikom

Uni-Sapon Izbjeljivač s kisikom, 400 g

  • uklanja tvrdokorne mrlje
  • iz čistog natrij perkarbonata
  • za temperature od 50°C i više
€ 6,29 (€ 15,73 / kg)

Dostava do 07. listopada

Officina Naturae Prah za izbjeljivanje

Officina Naturae Prah za izbjeljivanje, 500 g

  • na bazi natrijevog perkarbonata
  • za ručno i strojno pranje rublja
  • poboljšava učinak pranja
€ 8,19 (€ 16,38 / kg)

Dostava do 07. listopada

Sredstvo za uklanjanje mrlja s bijelog rublja

purenn Sredstvo za uklanjanje mrlja s bijelog rublja, 500 g

  • snažan izbjeljivač s kisikom
  • za bijelo rublje
  • biorazgradivo
€ 9,09 (€ 18,18 / kg)

Dostava do 07. listopada

Sredstvo za uklanjanje mrlja s obojenog rublja

purenn Sredstvo za uklanjanje mrlja s obojenog rublja, 500 g

  • učinkovit izbjeljivač s kisikom
  • za obojeno rublje postojanih boja
  • ekološki prihvatljiv
€ 9,09 (€ 18,18 / kg)

Dostava do 07. listopada

bluu snO2 white - Oxi White Booster

bluu snO2 white -​ Oxi White Booster, 750 g

  • za bijelo rublje
  • uklanja mirise
  • za 30 °C - 95 °C
€ 13,39 (€ 17,85 / kg)

Dostava do 07. listopada

Multikraft eMC izbjeljivač s kisikom

Multikraft eMC izbjeljivač s kisikom, 400 g

  • 100% prirodni sastojci
  • sadrži EM keramički prah
  • za bijele i postojane boje
€ 9,59 (€ 23,98 / kg)

Dostava do 07. listopada

ecoLiving Prirodni izbjeljivač

ecoLiving Prirodni izbjeljivač, 750 g

  • sigurno i netoksično
  • biorazgradivo
  • uklanja mrlje i mirise
€ 8,49 (€ 11,32 / kg)

Dostava do 07. listopada

BIOCLEAN Soda za pranje

BIOCLEAN Soda za pranje, 500 g

  • svestrano
  • veganska formula
  • bez mirisa
€ 4,09 (€ 8,18 / kg)

Dostava do 16. listopada