Sensitiv eko tekući deterdženti za osobe s osjetljivom kožom

Idealno za osobe s osjetljivom kožom

Filtriranje i sortiranje

Cijene Highlights Miris Marke Značajke Certifikati Temperatura pranja
Filteri

Sensitiv: 20 proizvoda

Sonett Tekući deterdžent Sensitiv

Sonett Tekući deterdžent Sensitiv, 2 l

  • za šareno i bijelo rublje
  • bez enzima i GMO-a
  • 30 °C - 95 °C
€ 9,55 € 10,62 (€ 4,78 / l)

Dostava do 07. listopada

Ecover ZERO tekući deterdžent

Ecover ZERO tekući deterdžent, 1 l

  • snažan protiv mrlja
  • nježan za osjetljivu kožu
  • 30 °C - 60 °C
€ 13,14 € 14,60 (€ 13,14 / l)

Dostava do 07. listopada

Deterdžent s maslinovim uljem za vunu i svilu Sensitiv

Sonett Deterdžent s maslinovim uljem za vunu i svilu Sensitiv, 1 l

  • za fino rublje, vunu i svilu do 40 °C
  • bez mirisa, bojila i konzervansa
  • 100 % biorazgradivo
€ 7,04 € 7,83 (€ 7,04 / l)

Dostava do 07. listopada

Frosch Tekući deterdžent za odjeću beba i djece

Frosch Tekući deterdžent za odjeću beba i djece, 1,50 l

  • za dječji tekstil
  • za bijelo i šareno rublje
  • 20° - 95°C
€ 8,10 € 9,01 (€ 5,40 / l)

Dostava do 07. listopada

Zero Sensitiv deterdžent za pranje rublja

Frosch Zero Sensitiv deterdžent za pranje rublja, 1.500 ml

  • za šareno i bijelo rublje
  • bez boja
  • 30 °C – 95 °C
€ 7,20 € 9,01 (€ 4,80 / l)

Dostava do 07. listopada

Sodasan Tekući deterdžent Color Sensitiv

Sodasan Tekući deterdžent Color Sensitiv, 1,50 l

  • proizveden iz visokovrijednih prirodnih biljnih ulja
  • bez bojila
  • dermatološki testiran
€ 7,33 € 8,15 (€ 4,89 / l)

Dostava do 07. listopada

Tekući deterdžent s pahuljicama marsejskog sapuna

La Corvette Tekući deterdžent s pahuljicama marsejskog sapuna, 1,50 l

  • pogodno za sve vrste tekstila
  • idealno za osjetljivu kožu
  • 30ºC - 95ºC
€ 12,36 € 13,74 (€ 8,24 / l)

Dostava do 07. listopada

Univerzalni deterdžent za pranje rublja Sensitiv

Sodasan Univerzalni deterdžent za pranje rublja Sensitiv, 1,50 l

  • za bijelo i šareno rublje
  • idealan za osjetljivu kožu
  • 30ºC - 95ºC
€ 7,33 € 8,15 (€ 4,89 / l)

Dostava do 07. listopada

planet pure Univerzalni deterdžent - 0% OHNE

planet pure Univerzalni deterdžent -​ 0% OHNE, 30 pranja (1,50 l)

  • za bijelo i šareno rublje
  • idealno za osjetljivu kožu
  • za sve temperature pranja
€ 8,84 € 9,83 (€ 5,89 / l)

Dostava do 07. listopada

Sonett Tekući deterdžent Color Sensitiv

Sonett Tekući deterdžent Color Sensitiv, 120 ml

  • za šareno rublje
  • bez mirisa i konzervansa
  • 20 - 60 °C
€ 1,05 € 1,17 (€ 8,75 / l)

Dostava do 07. listopada

Sensitive - tekući deterdžent za rublje za bebe

Attitude Sensitive -​ tekući deterdžent za rublje za bebe, 1 l

  • za bijelo i obojeno rublje
  • za sve temperature pranja
  • idealno za osjetljivu dječju kožu
€ 16,32 € 18,14 (€ 16,32 / l)

Dostava do 07. listopada

planet pure Deterdžent za dječje rublje - Soft

planet pure Deterdžent za dječje rublje -​ Soft, 1,50 l

  • za dječje rublje
  • hipoalergena formula
  • za sve temperature pranja
€ 8,88 € 9,87 (€ 5,92 / l)

Dostava do 07. listopada

Biopuro Tekući deterdžent s proljetnim cvijećem

Biopuro Tekući deterdžent s proljetnim cvijećem, 1 l

  • u koncentriranom obliku, aktivan na 30°
  • testiran na nikal, krom i kobalt
  • hipoalergenski i veganski
€ 7,33 € 8,15 (€ 7,33 / l)

Dostava do 07. listopada

Greenatural Eco tekući deterdžent Zero

Greenatural Eco tekući deterdžent Zero, 1000 ml (1 l)

  • bez eteričnih ulja
  • bez sintetičkih bojila i mirisa
  • bez alergena
€ 6,94 € 7,72 (€ 6,94 / l)

Dostava do 07. listopada

ALPEKO Tekući deterdžent - Maslina

ALPEKO Tekući deterdžent -​ Maslina, 500 ml

  • hipoalergen
  • prirodna formulacija
  • bez optičkih izbjeljivača
€ 5,98 € 6,65 (€ 11,96 / l)

Dostava do 07. listopada

Klar Tekući deterdžent Color

Klar Tekući deterdžent Color, 1,50 l

  • dermatološki ispitano
  • za šareno i bijelo rublje
  • temperatura pranja 30°C do 60°C
€ 8,01 € 8,90 (€ 5,34 / l)

Dostava do 07. listopada

Aleppo tekući deterdžent za rublje - Natur

Najel Aleppo tekući deterdžent za rublje -​ Natur, 2 l

  • ekološki i hipoalergeno
  • uklanja tvrdokorne mrlje
  • za sve vrste rublja
€ 12,07 € 13,42 (€ 6,04 / l)

Dostava do 07. listopada

eco & mio Omekšivač bez mirisa

eco & mio Omekšivač bez mirisa, 3 kg + Ecobox

  • za meko rublje
  • dermatološki testirano
  • formula na biljnoj bazi
€ 14,69 € 15,34 (€ 4,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

ALPEKO Tekući deterdžent za rublje - Marseille

ALPEKO Tekući deterdžent za rublje -​ Marseille, 500 ml

  • za sve boje i tekstil
  • hipoalergena formula
  • veganski proizvod
€ 5,98 € 6,65 (€ 11,96 / l)

Dostava do 07. listopada

Dječji tekući deterdžent za pranje rublja - Kamilica

Attitude Dječji tekući deterdžent za pranje rublja -​ Kamilica, 1,05 l

  • za sve vrste tekstila
  • učinkovit i pri pranju u hladnoj vodi
  • veganski i biorazgradiv
€ 13,23 € 14,70 (€ 12,60 / l)

Dostava do 07. listopada