sodasan - Ekološka sredstva za pranje posuđa

Za ručno i strojno pranje posuđa

Filtriranje i sortiranje

Cijene Marke Značajke Certifikati Primjena Učinak čišćenja
Filteri

Pranje posuđa: 7 proizvoda

Sodasan Eko spužvaste krpe

Sodasan Eko spužvaste krpe, 2 komada

  • u kompletu od 2
  • perivo na 60°C
  • 100% kompostabilne
€ 1,99 (€ 1,00 / kom.)

Dostava do 07. listopada

Sredstvo za ručno pranje posuđa Sensitive

Sodasan Sredstvo za ručno pranje posuđa Sensitive, 500 ml

  • bez bojila i konzervansa
  • bez petrokemijskih sastojaka
  • neutralni miris
€ 3,19 (€ 6,38 / l)

Dostava do 07. listopada

Sodasan Sjaj za perilicu posuđa

Sodasan Sjaj za perilicu posuđa, 500 ml

  • blistavo, suho posuđe
  • isključivo biljne supstance za pranje
  • neutralni miris
€ 4,89 (€ 9,78 / l)

Dostava do 07. listopada

Sredstvo za ručno pranje posuđa Lemon & Lime

Sodasan Sredstvo za ručno pranje posuđa Lemon & Lime, 1 l

  • bez bojila i konzervansa
  • bez petrokemijskih sastojaka
  • svježi, prirodni miris limuna
€ 4,89 (€ 4,89 / l)

Dostava do 07. listopada

Sodasan Tablete za strojno pranje posuđa

Sodasan Tablete za strojno pranje posuđa, 25 komada

  • visoka moć topljenja masti
  • bez enzima, GMO-a i fosfata
  • bez sredstava za otpuštanje klora
€ 6,79 (€ 0,27 / kom.)

Dostava do 07. listopada

Prašak za pranje posuđa u perilici posuđa

Sodasan Prašak za pranje posuđa u perilici posuđa, 1,50 kg

  • bez enzima, bez GMO-a i bez fosfata
  • bez petrokemijskih sastojaka
  • iznimno ekonomično
€ 11,29 (€ 7,53 / kg)

Dostava do 07. listopada

Sodasan Regenerirajuća sol za perilicu posuđa

Sodasan Regenerirajuća sol za perilicu posuđa, 2 kg

  • čista filtrirana sol
  • bez sredstva protiv grudica, bez bojila
  • bez enzima i GMO tehnologije
€ 4,29 (€ 2,15 / kg)

Dostava do 07. listopada

Nijedan sastojak iz kemije klora ne koristi se u proizvodnji Sodasan sredstava za pranje posuđa. Sredstva za pranje posuđa sadrže samo biljne supstance, sredstva za ispiranje sadrže samo biljne tenizide, a sol sadrži čistu morsku sol. Sva sredstva za pranje posuđa su bez boja i konzervansa, a savršena su i za čišćenje osjetljivih predmeta.