TEA Natura - Ekološki deterdženti i sredstva za čišćenje - made in Italy

Ekološka i fer proizvedena sredstva za čišćenje

Kupovina po kategorijama

Filtriranje i sortiranje

Cijene Vrsta rublja Značajke Materijal Certifikati Primjena Učinak čišćenja Temperatura pranja
Filteri

TEA Natura: 1 - 30 od 36 proizvoda

Tea Natura Soda za izbjeljivanje i pranje rublja

Tea Natura Soda za izbjeljivanje i pranje rublja, 1 kg

  • za tretiranje mrlja na tekstilu
  • idealno za upotrebu kao soda za pranje
  • otpušta aktivni kisik na 30°C
€ 6,94 € 7,72 (€ 6,94 / kg)

Dostava do 07. listopada

Tea Natura Marseille sapun - Neutral

Tea Natura Marseille sapun -​ Neutral, 200 g

  • prikladan i za pranje rublja
  • za glatku i meku kožu
  • bez sintetičkih mirisa
€ 2,98 € 3,32 (€ 14,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Tea Natura Lužina s pepelom

Tea Natura Lužina s pepelom, 1 kg

  • čuva intenzitet boja
  • iz biljnih sirovina
  • bez fosfora
€ 3,46 € 3,85 (€ 3,46 / kg)

Dostava do 07. listopada

Tea Natura Reciklirani deterdžent

Tea Natura Reciklirani deterdžent, 5 l

  • učinkovit i svestran
  • dovoljno za 22 pranja
  • dvostruka iskoristivost sastojaka
€ 25,61 € 28,46 (€ 5,12 / l)

Dostava do 07. listopada

Recycle - sapun za pranje rublja Marseille

Tea Natura Recycle -​ sapun za pranje rublja Marseille, 200 g

  • idealno za uklanjanje mrlja
  • reciklirani proizvod od otpadnog ulja
  • za ručno pranje rublja
€ 3,95 € 4,39 (€ 19,75 / kg)

Dostava do 07. listopada

Tea Natura Limunska kiselina

Tea Natura Limunska kiselina, 1 kg

  • višestruka namjena
  • ekološka
  • oštro protiv kamenca
€ 12,16 € 13,52 (€ 12,16 / kg)

Dostava do 07. listopada

Tea Natura Deterdžent - prašak

Tea Natura Deterdžent -​ prašak, 2 kg

  • s bentonit glinom
  • učinkovito čišćenje
  • bez sintetičkih sastojaka
€ 12,16 € 13,52 (€ 6,08 / kg)

Dostava do 07. listopada

Tea Natura Mineralni omekšivač

Tea Natura Mineralni omekšivač, 750 g

  • za ručno i strojno pranje rublja
  • s bentonitom od vulkanskog pepela
  • idealno za alergičare
€ 7,04 € 7,83 (€ 9,39 / kg)

Dostava do 07. listopada

Tea Natura Tekući deterdžent

Tea Natura Tekući deterdžent, 5 l

  • izdašni koncentrat
  • za tvrdu vodu
  • bez klora
€ 25,61 € 28,46 (€ 5,12 / l)

Dostava do 07. listopada

Tea Natura Lufa spužva

Tea Natura Lufa spužva

  • za nježni piling tijela
  • za čišćenje površine
  • za čisto posuđe
€ 2,60 € 2,89

Dostava do 07. listopada

Tea Natura Četka za pranje posuđa

Tea Natura Četka za pranje posuđa

  • učinkovito kod zagorene hrane
  • održivi materijali
  • čišćenje bez ogrebotina
€ 4,05 € 4,50

Dostava do 07. listopada

Tea Natura Sprej za uklanjanje vodenog kamenca

Tea Natura Sprej za uklanjanje vodenog kamenca, 750 ml

  • na bazi prirodnih kiselina
  • dobro prijanja na površinu
  • s uljem eukaliptusa
€ 4,43 € 4,93 (€ 5,91 / l)

Dostava do 07. listopada

Vuna, svila i osjetljivo rublje s lavandom i narančom

Tea Natura Vuna, svila i osjetljivo rublje s lavandom i narančom, 1 l

  • ugodan miris
  • za ručno i strojno pranje
  • antistatički učinak
€ 6,66 € 7,40 (€ 6,66 / l)

Dostava do 07. listopada

Tea Natura Sredstvo za čišćenje i higijenu WC-a

Tea Natura Sredstvo za čišćenje i higijenu WC-​a, 1 l

  • biorazgradivo
  • bez klora
  • higijenski čisto
€ 5,68 € 6,32 (€ 5,68 / l)

Dostava do 07. listopada

Tea Natura Prašak za perilicu posuđa

Tea Natura Prašak za perilicu posuđa, 1 kg

  • pogodno za sve perilice posuđa
  • biorazgradivo
  • tenzidi biljnog porijekla
€ 7,92 € 8,80 (€ 7,92 / kg)

Dostava do 07. listopada

Tea Natura Spužva za pranje suđa

Tea Natura Spužva za pranje suđa

  • dvije različite strane
  • bez plastike
  • od lufe i celuloze
€ 3,56 € 3,96

Dostava do 07. listopada

Recycle - Čvrsto sredstvo za pranje posuđa s česticama drvenog ugljena

Tea Natura Recycle -​ Čvrsto sredstvo za pranje posuđa s česticama drvenog ugljena, 55 g

  • snažno protiv prljavštine
  • vrlo ekonomično
  • za sjajno, čisto posuđe
€ 3,07 € 3,42 (€ 55,82 / kg)

Dostava do 07. listopada

Tea Natura Aleppo-sapun 16% lovorovog ulja

Tea Natura Aleppo-​sapun 16% lovorovog ulja, 200 g

  • prikladan i za osobe s alergijama
  • idealan za osjetljivu kožu
  • proizveden prema tradicionalnoj sirijskoj recepturi
€ 6,07 € 6,75 (€ 30,35 / kg)

Dostava do 07. listopada

Tea Natura Koncentrat protiv kamenca

Tea Natura Koncentrat protiv kamenca, 125 ml

  • daje 750 ml
  • protiv naslaga kamenca
  • jednostavna primjena
€ 3,56 € 3,96 (€ 28,48 / l)

Dostava do 07. listopada

Sredstvo za pranje posuđa - naranča i limun

Tea Natura Sredstvo za pranje posuđa -​ naranča i limun, 1 l

  • njeguje kožu
  • biorazgradivo
  • vrlo izdašno
€ 4,52 € 5,03 (€ 4,52 / l)

Dostava do 07. listopada

Sapun od kokosa i masline s Ghassoul glinom i arganom

Tea Natura Sapun od kokosa i masline s Ghassoul glinom i arganom, 100 g

  • s apsorbirajućom glinom
  • intenzivno hrani
  • s prekrasnim mirisom cedra
€ 3,56 € 3,96 (€ 35,60 / kg)

Dostava do 07. listopada

Tea Natura Tekući deterdžent za perilicu posuđa

Tea Natura Tekući deterdžent za perilicu posuđa, 1 l

  • vrlo izdašno
  • bez posvjetljivača
  • bez klora
€ 9,55 € 10,62 (€ 9,55 / l)

Dostava do 07. listopada

Tea Natura Koncentrat za čišćenje podova

Tea Natura Koncentrat za čišćenje podova, 125 ml

  • daje1 litru proizvoda za čišćenje
  • jednostavna primjena
  • s eteričnim uljem naranče
€ 3,56 € 3,96 (€ 28,48 / l)

Dostava do 07. listopada

Univerzalno sredstvo za čišćenje površina

Tea Natura Univerzalno sredstvo za čišćenje površina, 750 ml

  • sjajne površine bez tragova čišćenja
  • jednostavan za korištenje
  • bez omekšivača
€ 4,43 € 4,93 (€ 5,91 / l)

Dostava do 07. listopada

Recycle - univerzalno sredstvo za odmašćivanje

Tea Natura Recycle -​ univerzalno sredstvo za odmašćivanje, 750 ml

  • praktična boca za prskanje od bioplastike
  • odmašćuje i čisti površine
  • proizvedeno od otpadnog ulja
€ 5,68 € 6,32 (€ 7,57 / l)

Dostava do 07. listopada

Tea Natura Magnetski držač sapuna

Tea Natura Magnetski držač sapuna

  • izrađen od drveta i metala
  • za čvrste sapune do 100g
  • optimalno skladištenje i sušenje
€ 7,62 € 8,47

Dostava do 07. listopada

Tea Natura Sapun od kokosa i masline s lavandom

Tea Natura Sapun od kokosa i masline s lavandom, 100 g

  • idealan za osjetljivu kožu
  • nježno čišćenje
  • s prekrasnim mirisom
€ 3,56 € 3,96 (€ 35,60 / kg)

Dostava do 07. listopada

Sapun od kokosa i masline s rižinim škrobom

Tea Natura Sapun od kokosa i masline s rižinim škrobom, 100 g

  • čini kožu mekom
  • smiruje kožu
  • pruža vlagu
€ 3,56 € 3,96 (€ 35,60 / kg)

Dostava do 07. listopada

Tea Natura Tekući sapun za ruke

Tea Natura Tekući sapun za ruke, 500 ml

  • na bazi biljnih tenzida
  • s eteričnim uljima
  • ne iritira kožu
€ 7,04 € 7,83 (€ 14,08 / l)

Dostava do 07. listopada

Tea Natura Sapun od kokosa i masline s nevenom

Tea Natura Sapun od kokosa i masline s nevenom, 100 g

  • s prekrasnim mirisom mandarine
  • smiruje kožu
  • ublažava crvenilo
€ 3,56 € 3,96 (€ 35,60 / kg)

Dostava do 07. listopada

"Mi moramo postati promjena koju želimo vidjeti!" - Mohandas K. Gandhi

TEA Natura se od 2003. godine sa svojom etičnom proizvodnjom i distribucijom proizvoda zalaže za harmoniju među ljudima i okolišem. Dobrobit ljudi i okoliša uvijek je na prvom mjestu i veliki je pokretač tvrtke. Cilj je povećati svijest i poboljšati jednostavne, ali osnovne svakodnevne aktivnosti, poput čišćenja, i ponuditi budućim generacijama zdrav životni prostor.