TEA Natura - Prirodni sapuni

Tekući i kruti sapuni

Filtriranje i sortiranje

Cijene Značajke Certifikati
Filteri

Sapuni: 7 proizvoda

Tea Natura Aleppo-sapun 16% lovorovog ulja

Tea Natura Aleppo-​sapun 16% lovorovog ulja, 200 g

  • prikladan i za osobe s alergijama
  • idealan za osjetljivu kožu
  • proizveden prema tradicionalnoj sirijskoj recepturi
€ 6,07 € 6,75 (€ 30,35 / kg)

Dostava do 07. listopada

Sapun od kokosa i masline s Ghassoul glinom i arganom

Tea Natura Sapun od kokosa i masline s Ghassoul glinom i arganom, 100 g

  • s apsorbirajućom glinom
  • intenzivno hrani
  • s prekrasnim mirisom cedra
€ 3,56 € 3,96 (€ 35,60 / kg)

Dostava do 07. listopada

Tea Natura Sapun od kokosa i masline s lavandom

Tea Natura Sapun od kokosa i masline s lavandom, 100 g

  • idealan za osjetljivu kožu
  • nježno čišćenje
  • s prekrasnim mirisom
€ 3,56 € 3,96 (€ 35,60 / kg)

Dostava do 07. listopada

Sapun od kokosa i masline s rižinim škrobom

Tea Natura Sapun od kokosa i masline s rižinim škrobom, 100 g

  • čini kožu mekom
  • smiruje kožu
  • pruža vlagu
€ 3,56 € 3,96 (€ 35,60 / kg)

Dostava do 07. listopada

Tea Natura Tekući sapun za ruke

Tea Natura Tekući sapun za ruke, 500 ml

  • na bazi biljnih tenzida
  • s eteričnim uljima
  • ne iritira kožu
€ 7,04 € 7,83 (€ 14,08 / l)

Dostava do 07. listopada

Tea Natura Sapun od kokosa i masline s nevenom

Tea Natura Sapun od kokosa i masline s nevenom, 100 g

  • s prekrasnim mirisom mandarine
  • smiruje kožu
  • ublažava crvenilo
€ 3,56 € 3,96 (€ 35,60 / kg)

Dostava do 07. listopada

Sapun od kokosa i masline sa shea maslacem

Tea Natura Sapun od kokosa i masline sa shea maslacem, 104 g (100 g)

  • čini kožu mekom
  • smiruje kožu
  • pruža vlagu
€ 3,56 € 3,96 (€ 35,60 / kg)

Dostava do 07. listopada