Veganski proizvodi

Kupovina po kategorijama

Filtriranje i sortiranje

Cijene Highlights Vrsta rublja Marke Značajke Materijal Certifikati Primjena Učinak čišćenja Temperatura pranja
Filteri

Vegansko: 1 - 30 od 860 proizvoda

Sonett Tekući deterdžent - lavanda

Sonett Tekući deterdžent -​ lavanda, 5 l

  • za šareno i bijelo rublje
  • nježan miris esencijalnog organskog ulja lavande
  • 30ºC - 95ºC
€ 23,99 (€ 4,80 / l)

Dostava do 07. listopada

Sonett Tekući deterdžent Sensitiv

Sonett Tekući deterdžent Sensitiv, 2 l

  • za šareno i bijelo rublje
  • bez enzima i GMO-a
  • 30 °C - 95 °C
€ 10,69 (€ 5,35 / l)

Dostava do 07. listopada

Sonett Kompleks za izbjeljivanje

Sonett Kompleks za izbjeljivanje, 900 g

  • uklanja tvrdokorne mrlje
  • sprječava sijedenje
  • protiv tvrdokornih mrlja na posuđu
€ 5,59 (€ 6,21 / kg)

Dostava do 07. listopada

Deterdžent za ručno pranje posuđa Sensitiv

Sonett Deterdžent za ručno pranje posuđa Sensitiv, 1 l

  • bez petrokemijskih sastojaka
  • bez mirisa, bojila i konzervansa
  • vrlo dobra podnošljivost za kožu
€ 4,59 (€ 4,59 / l)

Dostava do 07. listopada

Sonett Sredstvo za pranje posuđa - limun

Sonett Sredstvo za pranje posuđa -​ limun, 1 l

  • za sve stupnjeve tvrdoće vode
  • svježi miris limunove trave
  • čisti biljni tenzidi
€ 4,59 (€ 4,59 / l)

Dostava do 07. listopada

Sonett Sredstvo za dezinfekciju površina

Sonett Sredstvo za dezinfekciju površina, 1 l

  • za kuhinju i sanitarne prostore
  • otopina spremna za uporabu
  • suši se bez ostataka
€ 9,49 (€ 9,49 / l)

Dostava do 07. listopada

Deterdžent za šareno rublje - Menta i limun

Sonett Deterdžent za šareno rublje -​ Menta i limun, 1,50 l

  • sa sapunom od organskog biljnog ulja
  • također za sportsku odjeću
  • 20ºC - 60ºC
€ 8,39 (€ 5,59 / l)

Dostava do 07. listopada

Sonett Sredstvo za čišćenje kupaonice

Sonett Sredstvo za čišćenje kupaonice, 1 l

  • uklanja kamenac, vodene mrlje i ostatke sapuna
  • 100% biorazgradivo
  • neutralnog mirisa i vegansko
€ 5,59 (€ 5,59 / l)

Dostava do 07. listopada

Ecover ZERO tekući deterdžent

Ecover ZERO tekući deterdžent, 1 l

  • snažan protiv mrlja
  • nježan za osjetljivu kožu
  • 30 °C - 60 °C
€ 14,69 (€ 14,69 / l)

Dostava do 07. listopada

planet pure Univerzalni deterdžent - Lavanda

planet pure Univerzalni deterdžent -​ Lavanda, 75 pranja (3 l)

  • za šareno i bijelo rublje
  • prikladno i za vunu i svilu
  • za sve temperature pranja
€ 17,33 (€ 5,78 / l)

Dostava do 07. listopada

Method Sredstvo za pranje posuđa

Method Sredstvo za pranje posuđa, Breskva i ružičasti papar (532 ml)

  • 2 mirisa
  • otapa tvrdokornu prljavštinu
  • cruelty-free
€ 4,99 (€ 9,38 / l)

Dostava do 07. listopada

pandoo Toaletni papir od bambusa

pandoo Toaletni papir od bambusa

  • 8 rola po 200 listova
  • 3-slojni papir
  • 100% bez plastike
€ 6,79

Dostava do 07. listopada

Sonett Sredstvo za čišćenje stakla

Sonett Sredstvo za čišćenje stakla, 1 l

  • s eteričnim uljima
  • 100% biorazgradivo
  • čisti staklene i plastične površine
€ 5,59 (€ 5,59 / l)

Dostava do 07. listopada

Sonett Sredstvo za ispiranje odjeće

Sonett Sredstvo za ispiranje odjeće, 1 l

  • neutralizira pH-vrijednost tekstila
  • osvježava boje i ravna vlakna
  • uklanja ostatke deterdženta
€ 4,99 (€ 4,99 / l)

Dostava do 07. listopada

Sonett Sapun za ruke - lavanda

Sonett Sapun za ruke -​ lavanda, 1 l

  • blag i njegujući
  • kokosovo ulje iz Fair-Trade projekta
  • 100% biorazgradiv
€ 11,19 (€ 11,19 / l)

Dostava do 07. listopada

Sonett Univerzalno sredstvo za čišćenje

Sonett Univerzalno sredstvo za čišćenje, 1 l

  • s uljem naranče i limunske trave
  • 100% biorazgradivo
  • koža ga dobro podnosi
€ 5,29 (€ 5,29 / l)

Dostava do 07. listopada

Deterdžent za vunu i svilu s maslinovim uljem

Sonett Deterdžent za vunu i svilu s maslinovim uljem, 1 l

  • za osjetljivo rublje, vunu i svilu
  • nježan miris lavande
  • 20ºC - 40ºC
€ 7,89 (€ 7,89 / l)

Dostava do 07. listopada

Essential tablete za perilicu posuđa - limun

Ecover Essential tablete za perilicu posuđa -​ limun, 1.4 kg (70 komada)

  • snažne protiv masnoća
  • biorazgradivi sastojci
  • vegansko
€ 22,99 (€ 0,33 / kom.)

Dostava do 07. listopada

Ecover ZERO omekšivač

Ecover ZERO omekšivač, 1 l

  • za šareno rublje, ručno pranje, iskuhavanje i vunu
  • prikladno za osjetljivu kožu
  • bez mirisa i bojila
€ 5,59 (€ 5,59 / l)

Dostava do 07. listopada

ECO tablete za strojno pranje suđa - Multi

claro ECO tablete za strojno pranje suđa -​ Multi, 70 komada

  • s funkcijom soli i sredstva za ispiranje
  • vodotopiva folija
  • vrlo učinkovito
€ 17,39 (€ 0,25 / kom.)

Dostava do 07. listopada

Sonett Snažno sredstvo za čišćenje - naranča

Sonett Snažno sredstvo za čišćenje -​ naranča, 0.5 l (500 ml)

  • snažno sredstvo za čišćenje
  • s uljem naranče iz organskog uzgoja
  • koža ga vrlo dobro podnosi
€ 4,29 (€ 8,58 / l)

Dostava do 07. listopada

planet pure Tablete za doziranje za perilicu posuđa

planet pure Tablete za doziranje za perilicu posuđa, 120 komada

  • individualno doziranje
  • svjež citrusni miris
  • brzo se otapaju
€ 9,59 (€ 0,08 / kom.)

Dostava do 07. listopada

Sonett Tekući sapun Sensitiv

Sonett Tekući sapun Sensitiv, 1 l

  • za ruke, lice i tijelo
  • prikladno za osobe s alergijama
  • bez mirisa
€ 11,19 (€ 11,19 / l)

Dostava do 07. listopada

Sonett Omekšivač vode

Sonett Omekšivač vode, 1 kg

  • optimizira snagu pranja deterdženta
  • bez fosfata i punila
  • bez petrokemijskih sastojaka
€ 6,29 (€ 6,29 / kg)

Dostava do 07. listopada

Sonett Sredstvo za otapanje kamenca

Sonett Sredstvo za otapanje kamenca, 1 l

  • neutralnog mirisa
  • 100% biorazgradivo
  • uklanja naslage kamenca
€ 4,99 (€ 4,99 / l)

Dostava do 07. listopada

Tablete za perilicu posuđa Classic - akcijski paket

Ecover Tablete za perilicu posuđa Classic -​ akcijski paket, 70 Tabs (70 komada)

  • odlična snaga čišćenja
  • bez štetnih ostataka
  • tenzidi biljnog porijekla
€ 20,49 (€ 0,29 / kom.)

Dostava do 07. listopada

Almawin Čistač perilice posuđa i perilice rublja

Almawin Čistač perilice posuđa i perilice rublja, 200 g

  • Paket sadrži 2 vrećice
  • Prirodni koncentrat
  • Vrlo lako biorazgradiv
€ 4,89 (€ 24,45 / kg)

Dostava do 07. listopada

Sonett Deterdžent za pranje posuđa - neven

Sonett Deterdžent za pranje posuđa -​ neven, 1 l

  • 100% biorazgradivo
  • kombinacija tenzida pogodna za kožu
  • s esencijom nevena
€ 5,09 (€ 5,09 / l)

Dostava do 07. listopada

Sonett Sapun za ruke - ruža

Sonett Sapun za ruke -​ ruža, 1 l

  • za lice, tijelo i ruke
  • nlaga njega kože
  • 100% biorazgradivo
€ 12,39 (€ 12,39 / l)

Dostava do 07. listopada

Deterdžent s maslinovim uljem za vunu i svilu Sensitiv

Sonett Deterdžent s maslinovim uljem za vunu i svilu Sensitiv, 1 l

  • za fino rublje, vunu i svilu do 40 °C
  • bez mirisa, bojila i konzervansa
  • 100 % biorazgradivo
€ 7,89 (€ 7,89 / l)

Dostava do 07. listopada